Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Kb két hónapja járok konditerembe, nagyjából odafigyelek az étkezésemre is. Akkor 75kg-mal indultam. Volt ket het kihagyasom, elutaztam nyaralno, ott nem igazan figyeltem oda, 76kg-mal jottem haza. Azota (ket hete) nagyon szigoru etrendet tartok, joval a megengedett kaloriaerteken belul etkezek, heti otszor jarok konditerembe, fele kardio-fele sulyzos edzesre, a mai merlegelesen egy kiloval nehezebb voltam..

Borzaszto elkeserito, tenyleg megteszek mindent , de ahelyett, hogy fogynek, csak hizok... van okom azt gondolni, hogy kivizsgalasra szorulok vagy ez “normalis” es tenyleg ennyivel nehezebb az izom, mint a zsir? Egyaltalan, lehetseges, hogy ilyen rovid ido alatt ilyen nehez izmokat epitettem? Nagyon el vagyok keseredve.


24N


2019. ápr. 3. 07:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Uditot abszolut nem iszok, sima vizet annal inkabb, 3litert siman egy nap:) hetfon megyek nogyogyaszhoz, onnan meglatjuk hova tovabb, koszonom:)
2019. ápr. 3. 16:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért csak salàta? Pàrolt, nyers, sült zöldségeket simàn ehetnél. Lehet kevés a kalória ha sokszor nyúlkajàt eszel , és a szervezet belassítja az anyagcseréd. nem kell mindig csak csirkemellet se enni, lehet comb és màs húsok is, nem kell hogy sovàny legyen, és ugyan nem tudom a mennyiségeidet de a gyümölcs nem valami jó éhgyomorra, van amiben sok a szénhidràt plusz eléggé megdobja a vércukrot az meg túlzott inzulintermelést vàlthat ki- az meg hízàshoz vezethet. Ha gyümölcsöt eszel, egyél hozzà olajos magvakból is. Lassítja a felszívódàst, később leszel megint éhes.
2019. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na meg is van, az egész kajálásod a reggelitől kezdve borzalmas!:(

Ne csodáld, hogy nem fogysz! Ezért kell a dietetikus és nem a netről kibugázni a kaja ötleteket, mert ez lesz belőle!


Endokrinológus, dietetikus hajrá!

2019. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!