Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkasitsak vagy tömegeljek még?

Szálkasitsak vagy tömegeljek még?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

1,5 éve tömegelek.Mikor elkezdtem akkor is volt rajtam zsír.Skinny fat alkatú voltam.

Most vagyok 185 cm 83kg.

[link]

[link]



2019. júl. 26. 18:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Háááát...ha 95-re nem is de talán pár kiló még jöhet, aztán kora tavasztól egy diéta.
2019. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor maradok az eredeti tervnél és tömegelek februárig.Aztán majd onnan diéta.
2019. júl. 26. 21:07
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha eladod a mosógépet egyesnek és kézzel mosol,az szálkásítani nagyon lyó lenne ám.😊
2019. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Okés, de akkor a max. ne legyen több olyan 87-88 kilónál. Akkor a derekad már nagyon szétállna.
2019. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Mosógép marad :D

Köszönöm a tanácsokat.

2019. júl. 26. 21:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Lassan vége a nyárnak. Tömegelj, menj el legalább a 180kg-s felhúzásig, 160kg-s guggolásig és 120kg-s fekvenyomásig. Aztán jövő kora tavasszal elgondolkodhatsz azon, elkezded-e a szálkásítást.
2019. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Úszógumi, hájpacni, bújjon el jövő nyárig, meg az anyátok icsája...


Teljesen normális emberformája van. Én nem testépítő szemmel nézem, hanem józanul. Ha azt hiszitek, csináltok belőle egy ilyen bebarázdált, dülledt erű, nullzsírszázalékos, darázsderekú izét, és akkor majd több lánynak nedvesedik be a bugyogója, akkor nagyon tévedtek. Vádlisodni lehet még, vállasodni, erősödni sose árt. De a legtöbbeknek ez a testzsírarány a norma a szexuális fantáziájában, nem az ér- és kockakollekció, amivel legfeljebb a konditermi arcokkal tudtok egymás közt kakaskodni. Úgyhogy bátran ki lehet menni a strandra azzal a szexi félcentis pocakkal, bár minden srác pont így nézne ki a strandon!

2019. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezt adom! :D


A Tube-on is bírom, amikor feltölt valaki átalakulós videót, amin a kezdőállapot 180 centihez társuló 130 kiló háj, majd a végére látható hasizmok, enyhén kerekedő vállak, egészséges arc, sokan meg leírják, hogy "hát, ez nem valami nagy forma...". Bár minden ember "csak" annyira (meg ennyire, mint a kérdező) lenne formában.

2019. júl. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17: El vagy tévedve picinyem. Aki testépítéssel, kondival, súlyzós edzéssel formálja magát, annak nem elég annyi, hogy jobban néz ki, mint a strandon billegő aputestű amőbák. Ez nem a bugyi nedvesedésről szól b+ hanem egy kitűzött cél eléréséről, de ezt a te hülye fejed úgyse fogja bevenni.

Neked nincsen célod az életben?? Áruld el mi, az hadd fikázzam le..

2019. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!