Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kellene fogynom, hogy...

Mennyit kellene fogynom, hogy utána egy kis izmot is szedjek fel? L

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 156cm, 60kg. Sportolok, tehát van rajtam kis izom.

Én -10kg ra gondoltam. Vagy ennél többet kellene fogynom?



2019. aug. 1. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Kevés lesz a 10
2019. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát mennyi kellene?
2019. aug. 1. 12:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Nem kell ahhoz fogynod, hogy izmot építs.
2019. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Úgy tudom az izomépítéshez kalóriatöbblet kell, míg a fogyáshoz az ellenkezője.

Azt szeretném kérdezni, hogy mi az a súly, ahonnan már több kalóriát kellene bevinnem?

2019. aug. 1. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs osszefugges, valamit nem jol ertelmezel.

A tested napi kaloriaigenye szinte egyaltalan nem fugg a zsirtomegtol, a napi tevekenyseg es a zsirmentes testtomeg, eletkor befolyasolja.

Ha izmosodni szeretnel vegezz sulyzos edzest. A kaloriat nem biztos hogy erdemes szamolgatni, ha kiiktatod a rossz minosegu kajat az etrendbol, egyszerubb makrokkal szamolni. Zsirmentes testtomeg *3-4-el a napi szenhidrat, 1,5-2-vel a napi feherje, 0,5-el a zsirbevitel.

A te esetedben kerekithetunk 50 kilora, kb. 150g szenhidrat, 100g feherje es 50g zsir bevitele ajanlott.

2019. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Azt szeretném kérdezni, hogy mi az a súly, ahonnan már több kalóriát kellene bevinnem?"

Igazából ahogy te gondolod, az inkább bizonyos testzsír% elérése lesz. LEgyél kalóriamínuszban, de azért ügyelj a makrókra, főleg a fehérjére, és lehet fogyózás közben is kondizni. Az izmaid, főleg az elején kalóriamínuszban is nőni fognak


Indíts napi 2-300 Kcal mínusszal, aztán majd meglátod. De ne legyen drasztikus a koplalás. Az nem diéta


kaloriabazis.hu a barátod

2019. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Imadom mikor nevtelenul oltogatnak.:D

Biztos nagyon muvelt, intelligens ember vagy.

A tobbieknek koszonom szepen!

2019. aug. 1. 14:16
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Egy ilyen kérdés után szerintem te csak ne akarj az intelligenciáról beszélni xD

Ha névvel oltogatnálak jobban tetszene?

2019. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tükröt kell nézni, nem a testsúlyt. Ha el vagy zsírosodva, akkor indíthatsz diétával.
2019. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem vagy tulsúlyos. 50 kg az mar kicsit a vekony kategoria. Szerintem hagyd a kaloriakat es erzesre etkezz. En ugy csinaltam hogy mindig annyit ettem hogy eppen ne lakjak jol. Mellette ment a kemeny edzes es szepen fogytak a kilók. Egyszerü szenhidratokat kell elhagynj mint pl kenyer feher tesztak pekaru stb. es nem lesz baj. Viszont mindig a cel hatarozza meg hogy mennyi aldozatot kell belelölnöd. Igy nem igazan tudok jo tanacsot adni. Inkabb annyit hogy vedd lejjebb a kaloriat es amikor az energia szinted nincsen sehogy szoval depi erőtlenseg dekncentraltsag fardtsag jelentkezik akkor picit vissza. Ugyesen.
2019. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!