Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek meddig szép még...

Szerintetek meddig szép még egy izmos lány?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ameddig a naturál határokon belül marad izomtömeg szempontjából.
2019. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van pl egy hobbiszinten boxoló barátnőm, ő 165 cm és 67 kg, de nem kövér egyáltalán, szép lapos hasa van, de még nem kockás (az nekem már nem tetszik egy lányon). Szerintem ő nagyon jól néz ki, látszik, hogy izmos, de ez egyáltalán nem megy a nőiessége rovására.
2019. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
65%
Amíg nem izmosabb a párjánál
2019. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amig meg van a női alakja.
2019. aug. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Kb ez az optimális



[link]

2019. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez is ízlés kérdése. Én szeretem az izmos csajokat =D más meg nem.
2019. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig az izmos nőket kedveltem, eddig a legtöbb barátnőm is ilyen volt. Nem agyongyúrt, de szépen kidolgozott, erős, formás. Nálam az számít szépnek, ha a nő feneke kerek, a combja és a vádlija izmos, jól tagolt, azaz nem farönkre emlékeztet, hanem elkülönülnek a részei. Szép, ha jól kivehetőek a váll- és csuklyásizmok is, karakteres, de nem eltúlzott a bicepsz és az alkar. Alkatra a sziklamászó és a rúdtáncos nők között látom a legszebbeket. 170 centihez legyen legalább 60 kiló.
2019. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szépség szempontjából az a fontosabb kérdés, hogy javít-e a megjelenésén egy izmosabb alkat. Mindenkinek jól áll valamilyen szinten, de mindenkinek más áll jól.

Például én kb egy tehén lennék, ha nem edzenék és határozottan pozitívan hat rajtam egy kis izom. :)

L

2019. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!