Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondisok, valamilyen szinten...

Kondisok, valamilyen szinten ti is lenézitek azokat, akik nem edzenek?

Figyelt kérdés

Ugye az embernek arra kellene törekedni, hogy minden téren a legtöbbet hozza ki magából, ebbe nyilván beletartozik az edzés is.


Én nem tudom sajnálni azokat, akik folyamatosan panaszkodnak, hogy nem tudnak nőt találni vagy nem tudnak strandra menni, mert szarul néznek ki, amikor nem tesznek érte semmit.


Mit gondoltok erről?


2019. aug. 8. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért "nyilván"?

Tök jó edzeni, az emberi test fantasztikus, és jó dolog kihozni belőle a maximumot, de ha valaki például művészetek, tudományok terén nyújt maximumot, nem a sport a prioritás számára, azt miért kellene lenézni?

2019. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

És ha küzdősportolóként a kondisokat nézem le valamilyen szinten? :/

Amúgy nem nézem le, csak az elszállt majmokat mint te. :)

2019. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Nincs azzal baj, hogyha valakit elsősorban más érdekel, de szerintem igénytelenség, ha valaki pont a saját testét hanyagolja el és nem törekszik arra, hogy jó megjelenése legyen.
2019. aug. 8. 15:06
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 https://www.youtube.com/watch?v=3JReOZci_Ss Önmagában küzdősporttól sosem fogsz ilyen jól kinézni és nem is leszel ennyire magabiztos :)
2019. aug. 8. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok, nekem csajként sokkal jobban tetszenek a kickboxot és hasonlókat űző pasik, mint Zyzz és a többi testépítő. Nincs olyan általánosságban, hogy egyik "jobban" néz ki. :)
2019. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2


Megjott a kemeny vincsunos is. Jobb ha elszaladok.

2019. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Áh, nem trollkodás...
2019. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Zyzz egy senki volt testépítés szempontjából.
2019. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Jobb lesz ha atgondolod mit beszélsz!

2019. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezt abszolút nem bántásnak szánom, csak kíváncsi vagyok... de Zyzz mitől különleges?

Mármint persze, nagyon sokat dolgozott hogy nagyon izmos legyen, respect. De a testépítésnek ez a lényege, miben más ő mint a többi profi testépítő?

2019. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!