Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit és milyen intenzitássa...

Mennyit és milyen intenzitással növekedhet a súlyom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most kezdtem edzőterembe járni(heti 2-3 alkalommal). Figyelek az egészséges étkezésre, a testsúlykilogrammonkénti 1-1,5g fehérje is általában megvan. Mennyi idő múlva fog meglátszani az edzés és 70 kilóról milyen intenzitással fog nőni a súlyom?

2019. aug. 10. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szénhidrát is kell, a fehérjét meg ennyire szerintem ne számold felesleges még belezavarodsz. A 1g/ttkg az nem valami sok viszont. Amúgy ha minden rendben van, akkor elvileg egy kezdő 1. évben +10kg körül, majd minden évben feleződik. De ez több dolog függvénye, ez csak általánosítás.

Shop Builderes kezdő edzésterveket ajánlom.

2019. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. aug. 10. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Minek emelted ki? Mit vársz de most tényleg? A testzsírodat sem ismerjük, magasságodat sem. Meg a testalakatod sem. Bele kell rakni a melót és meglátod majd mennyit fejlődsz, ezek több hónapos dolgok amíg eltudod dönteni mennyire fejlődsz, ezt előre más nem tudja megmondani, esetleg nagyjából.
2019. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az első választ, hasznos volt, nem vonom kétségbe, csak szerettem volna más emberek álláspontját is meghallgatni.
2019. aug. 27. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!