Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen izületvédőt válasszak?

Milyen izületvédőt válasszak?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni.

Kb. 2 hónapja edzem. Eleinte a térdeim ropogtak guggolásnál, de már ez javul, nem ropognak,de gyakran érzem járás közben a térdeimet, nincs fájdalom csak ilyen fura érzés. A nagyobb gond a csípőmmel van. Tegnap megfájdult bal oldalon, de reggelre elmúlt. Mentem edzeni. Bemelegítettem.Guggolasnál semmi, de kitöréseknél annyira elkezdett fájni, hogy abba kellett hagynom. Felhúzas se ment már. Hagyjam ki az edzést amíg nem javul?

Nézegettem az izületvédőket Biotechen es gyogyszertárban. A Bioteches van olyan jó mint a gyógyszertári? Mivel sokkal olcsóbb.

26/N


2019. aug. 12. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Ennyiből nem nagyon lehet tudni, milyen eredetű a probléma, nem biztos, hogy az ízületvédő megoldás. Azt megelőző jelleggel lehet használni, a kopásos betegségek ellen. Ilyen fiatalon az nem valószínű, ha csak nem volt törés/egyéb betegség. Szerintem keress fel szakembert, amíg fáj ne csináld a gyakorlatokat, és mindig melegíts be bicajjal, futással edzés előtt, kicsi intenzitással (10-15p ig).
2019. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Eddig nem volt semmi féle problémám,se törés. Járás közben nem fáj. 1-2 edzést kihagyok,közben beszerzek valami izületvédőt

2019. aug. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!