Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányként izom, hogyan?

Lányként izom, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régebben anorexiás voltam,már egész szépen rendbe jöttem.A testemen meglátszik rendesen,ezért szeretném helyretenni.Ráébredtem,hogy lehetek akármilyen vékony,rajtam a homokóra alkat mindig megfog látszódni,nem tudok tőle szabadulni.

Jelenleg 52kg vagyok.Izom egy deka nincs rajtam(és igen,úgy nézek ki,mint egy telesz@rt zokni).Az állóképességem is egy rakás sz@r, gyenge is vagyok, ezért valami könnyebbel szeretnék kezdeni.Kitörés,bicikli és ugrókötélre gondoltam.Utána pedig valami erősítő edzés,de nem tudom,hogy milyen lenne jó nekem.Súlyzóm még nincs otthon,de venni fogok és kondin is erősen gondolkodom.


Milyen mozgást kellene végeznem?Hogyan kezdjem? Természetesen az étkezést is rendbe fogom tenni.


Egy kicsit még mindig félek ettől a formásítástól,mert ugye csak vastagabb leszek és nem tudom,hogy szép-e ha egy lány formás.



2019. aug. 13. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó gondolat, sok sikert hozzá. Neten találsz direkt nőknek szánt edzéstervet.

A biciklizés és ugrókötelezés egészséges és ha rendszeresen csinálod az kitartást ad (ha amúgy nem lenne). És hogy szép e ha egy lány formás? :) szerintem a legtöbb férfi nevében mondhatom hogy a simán vékony, alaktalan csajoknál sokkal vonzóbbak akiknek van valami alakja, amit az izomnak köszönhet. De még egy kis plusz zsír is jól áll valakinek. Szóval nyugi

2019. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyertelműen szebb ha egy lany formas. Nem ertem mert zavar a homokora alak sokan azt szeretnenek. Igazabol sulyzos edzest javaslok. Nincs nagy titok. Etrenden van a hangsuly inkabb. Egy picit hízhatsz sokkal lágyabb vonalaid lesznek. Nem szep ha egy lány full szalka. Csinalgasd aztan alakul majd szepen. Elmesz egy teremben szerintem főleg farizom comb vadli a lenyeg aztan mehet felsőtest. Ha megoldhato szerintem kiserővel menj edzeni akar anyu sokkal könnyebben eltalasz.
2019. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
könnyen
2019. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!