Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 70 kg-sen is lehetek erős?

70 kg-sen is lehetek erős?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lefogytam 70 kg-re. A nyár alatt 78-ról, mert sokat voltam fesztiválozni. És 78 kg-re is 1 év alatt mentem fel 68 kg-ről. Mert ektomorf vagyok. És most megint 1 hónap után mentem fel nagy nehezen 69-ről. 70-re. És ezt is nehezen tudom tartani, nem akarom vissza tömegelni azt amit le adtam 16 hónapja edzek. A karom az most 38-as, 77-78 kg-vel 39-es volt. Mennyi idő alatt érhetek el nagyobb fizikumot annál ezzel a testsúlyal? Na meg mikor fog látszani még jobban, hogy nyomom?! Gondolom az izmom erős.

2019. aug. 14. 14:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Na meg 78 kg-sen már nem voltam szinte átlagos se, mert majdnem meg vagyok 178 cm magas csak, ez eléggé alacsony!
2019. aug. 14. 14:44
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy jövőre már a hasam is jó kockás lesz. És max három hónap mulva már a bicepszem és az alkarom is nőni fog, és erősebb lesz mint akkor!
2019. aug. 14. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az erővel jönnie kell az izomtömegnek. És az nagyon lassan fog jönni, ha nem vagy kalóriapluszban.

Értem én, hogy neked nehéz sokat enni, de ez van. Ezzel jár. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ez a szomorú valóság.

2019. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lazy Lover ***** válasza:
Enni muszàj pedig mert az adja az erõt
2019. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!