Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hol tudnék jó 1 kezes súlyzós gyakorlatokat nézni?

Változtatni szeretnék az életmódomon, megrendeltem életem első kézi súlyzó szettjét (2 15 kg, de bővíthető) és azt szeretném kérdezni, hogy hol találnék a neten jó 1 kezes súlyzós gyakorlatokat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: súlyzó, gyakorlat

aug. 14. 17:32  Privát üzenet  

A válaszok
Neten nehéz ilyet találni. Én magamnak állitottam ossze a gyakorlatokat, alapgyakorlatokból és nehany kiegészitőből. Annyit kell tudni, hogy először a nagy izomcsoportokat edzük(comb,hát,mell),aztán a kis izomcsoportokat(bicepsz, tricepsz,vall, vádli)utoljára megy a has edzés.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 17:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ez lett volna a következő kérdésem, hogy akkor egyszerre érdemes mindenre vagy célszerűbb több napra bontva? Valamint heti hány edzés az ideális?

# 2/4Időpont aug. 14. 18:47 Privát üzenet

Üst be, hogy otthoni kondi edzés terv gyakorlatok kézisúlyzóval.

Nekem egyből a FiteFive oldalra adott. Ahol kB 18 otthon végezhető gyakorlatokat láthatsz. Kézisúlyzóval.

Én onnan vettem az ötleteket. S a Body . Builderről. Nagyon sok ötletet, tanácsot lehet olvasni az oldalról.

Én tavaly kezdtem, két 10 kilós súlyzóval. Majd pótoltam még két-két 5, 15,20,25 és 30 kilósakkal. 49 éves vagyok.

Nagyon jó tornázni. (én így hívom).

Saját rornázásom:Egy nap:

8 gyakorlat.

Sorozatok száma:3-6-ig.Általában 5.

Ismétlések száma: 6-20 ig. Általában 10.

Időtartama :60-90 perc.

Pihenő idő: egyszer egy napot hagyok ki, egyszer kettőt, majd egyet, s újra kettőt stb...

Teljes testest csinálok.

Nekem közel. 50 évesen így nagyon jól esik minden edzés.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 20:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

# 4/4Időpont aug. 15. 16:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt szeretnem megtudni. Ha a mellem alatt zsír van az átalakítható izomzattá? Es ha igen videót vagy gyakorlatokat tudnátok linkelni vagy irni. Legyszi ertelmes valaszokat köszi! 16/f
Írnátok nekem olyan súlyzós gyakorlatokat bicepszre tricepszre (kézi súly )? Van egy 10 kilós egy kezes és egy olyan 40 kilós kétkezes súlyzom. Olyat ami hatásos mert már egy...
183 cm vagyok es 66 kg egy edzestervre lenne szükségem amit itthon tudok végezni sajnos nem tudok meg elmenni konditerembe de ami van nekem 2 egy kezes súlyzó es egy francia rúd....
1 kezes súlyzókkal milyen gyakorlatokat tudok végezni?
2 kezes 30 KG (2x5,2x10 kg) sulyzóm van. Milyen gyakorlatokat javasoltok ami megerősitene meg izmositana?
Milyen gyakorlatokat ismertek mellizom fejlesztésre? (Fegyencedzés vagy 1 kezes súlyzóval). Külső mellre van tárogatás, széles fekvő, de többi részére nem ismerek.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!