Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudnék jó 1 kezes súlyzós...

Hol tudnék jó 1 kezes súlyzós gyakorlatokat nézni?

Figyelt kérdés
Változtatni szeretnék az életmódomon, megrendeltem életem első kézi súlyzó szettjét (2 15 kg, de bővíthető) és azt szeretném kérdezni, hogy hol találnék a neten jó 1 kezes súlyzós gyakorlatokat?

2019. aug. 14. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neten nehéz ilyet találni. Én magamnak állitottam ossze a gyakorlatokat, alapgyakorlatokból és nehany kiegészitőből. Annyit kell tudni, hogy először a nagy izomcsoportokat edzük(comb,hát,mell),aztán a kis izomcsoportokat(bicepsz, tricepsz,vall, vádli)utoljára megy a has edzés.
2019. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez lett volna a következő kérdésem, hogy akkor egyszerre érdemes mindenre vagy célszerűbb több napra bontva? Valamint heti hány edzés az ideális?
2019. aug. 14. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Üst be, hogy otthoni kondi edzés terv gyakorlatok kézisúlyzóval.

Nekem egyből a FiteFive oldalra adott. Ahol kB 18 otthon végezhető gyakorlatokat láthatsz. Kézisúlyzóval.

Én onnan vettem az ötleteket. S a Body . Builderről. Nagyon sok ötletet, tanácsot lehet olvasni az oldalról.

Én tavaly kezdtem, két 10 kilós súlyzóval. Majd pótoltam még két-két 5, 15,20,25 és 30 kilósakkal. 49 éves vagyok.

Nagyon jó tornázni. (én így hívom).

Saját rornázásom:Egy nap:

8 gyakorlat.

Sorozatok száma:3-6-ig.Általában 5.

Ismétlések száma: 6-20 ig. Általában 10.

Időtartama :60-90 perc.

Pihenő idő: egyszer egy napot hagyok ki, egyszer kettőt, majd egyet, s újra kettőt stb...

Teljes testest csinálok.

Nekem közel. 50 évesen így nagyon jól esik minden edzés.

2019. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!