Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon enyhe torokfájással és...

Nagyon enyhe torokfájással és rossz közérzettel mennétek edzeni?

Figyelt kérdés
2 napja kapar/fáj a torkom és rossz a közérzetem. Az étvágyam sem az igazi. Ma jobban érzem magam, de attól félek esetleg rosszabbul lehetek edzés után. Már nem voltam 5 napja és hajt a vérem. Ti mit csinálnátok?
2019. aug. 26. 17:28
 1/5 MadSeal ***** válasza:
100%
Inkább kezeld ki magad! Lehet, ha most elmész, leedzel, de mondjuk lebetegszel annyira, hogy 1 teljes hét megint kimarad. Viszont ha most kikúrálod magad, lehet pár nap alatt átmegy. Ha nagyon tehetnéked van, keres olyan dolgokat, ami nem komoly fizikai munka, de mindig csak halogattad a megcsinálását.
2019. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Utána rosszabbul lennél.
2019. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról, hogy össze-vissza fertőznél mindent és mindenkit. Szóval ne menj.
2019. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, pihenjél. Semmi értelme.
2019. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan mehetsz, semmi bajod nem lesz. Ne hallgass ezekre a hímestojásokra! Az ide írogatók java része hipohonder, fóbiás, pszichésen sérült alakok. Mint pl az előttem szólók...
2019. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!