Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel vigyek be elegendő...

Mivel vigyek be elegendő fehérjét?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Korábban még huszon éves korom elején rendszeresen edzettem súlyzós edzéseket. Kifejezetten izmos sosem voltam, de miatta volt normál sportos testalkatom. Utóbbi években futni kezdtem járni. Egész jól megy. Szeretem is. Pár hónapja elkezdtem ismét súlyzós edzéseket csinálni egy konditeremben. Szép lassan egyre jobban megy. Kifejezetten figyelek is, hogy mit eszem. Természetesen csak normális kereteken belül és inkább egészségesen étkezem. Viszont mostanában elkezdtem számolgatni a napi fehérje bevitelt, és hát a jobb napokon is alig van meg a kilógrammonkénti 1 g fehérje. Pedig ennek minimum meg kellene hogy legyen minden nap. Milyen fehérjét ajánlotok, ami segítene e cél eléréséhez. Ár érték arányban mi a legjobb? Nem kell hogy tökéletesen finom legyen, de azért iható.

Köszönöm szépen előre is a segítséget!



2019. szept. 2. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Scitec szója
2019. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom a porozást. Én a szükséges fehérjét a helyedben természetes úton vinném be. Hidd el nekem, nincs szükséged mesterséges porokra.


Én jómagam a body tojást ajánlom

[link]

2019. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ar/ertek aranyban jelenleg aProtein Buzz 6kg-os csomagja a legjobb a piacon. Jo arban van az MHN is, csak nehezebben oldodik es gagyibb az ize. Altalaban tejsavo koncentratumot szokas fogyasztani. Ha laktozerzekeny vagy akkor tejsavo izolatumot, ha enyhen laktozerzekeny a Scitec 100% WPP (piros dobozos) jo valasztas. Ha tejfeherje erzekeny vagy, akkor pedig tojasfeherjet (Scitec egg pro) erdemes fogyasztani.
2019. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!