Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdésnek 2 kg-s kézisúly...

Kezdésnek 2 kg-s kézisúly elegendő?

Figyelt kérdés
Van itthon 2 db 2 kg-s kézisúlyzóm, szeretnék erősödni, izmosodni, de kondiba egyenlőre nem szeretnék menni. Mit gondoltok annak tudatában, hogy vézna vagyok, és gyenge elég egyenlőre a 2 kg-s? Olvastam, elég sok gyakorlatot lehet ezekkel is csinálni. Fehérjét kerülném, vagy úgy nem fejlődhetek?

2019. febr. 10. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 40 kilós lány vagy, akkor elég a 2 kg. Talán. Nincs feltétlenül szükséged súlyzóra, lehet a saját testsúlyoddal is terhelned magad. Van bőven videó a neten ilyen gyakorlatokról, főleg angolul.

A fehérjét ne kerüld, mert ha nem fogyasztod, meghalsz. De te a táplálékkiegészítőkre gondolsz, azokra valóban nincs szükséged.

2019. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok, 167 cm, és mindössze 53 kg.
2019. febr. 10. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kerülnéd a fehérjét, mitől akarsz fejlődni? A 2 kg arra jó talán, hogy megtanuld a gyakorlatokat, aztán emeld fokozatosan.
2019. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!