Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek tömegeljek vagy...

Szerintetek tömegeljek vagy szálkásítsak?

Figyelt kérdés

Jelenleg 195 cm mellè 95 kg vagyok körülbelül 18-20% testzsírral,ami annyit takar,hogy látszik a hasizmom valamelyest ha feszítem.Azon gondolkodom, hogy szálkásítsak vagy mèg tömegeljek februárig 100-105 kilóig, ès aztán szálkásítsak.

Szerintem ha le akarom vinni kb 10%-ra a testzsíromat akkor most jelenleg olyan 84-85 kiló lennèk,de ha tömegelnèk mèg akkor olyan 93-94 kiló lennèk.

Ti melyiket választanátok?

Egyetem mellett melózom is, szóval kevès időm lesz az edzèsre,meg a kajakèszítèsre.

24/f



2019. szept. 11. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tömeg
2019. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket pontos képek nélkül hasznsosan nem lehet megválaszolni egyszerűen fogd fel.
2019. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy naturban felszedj 8-9 kilo szaraz izmot (93-4kg legyel 10%-on), ~15 kilot kell meg tomegelned, azaz 110kg. Ekkorra mar kozelebb lesz a testzsirod a 30-hoz mint a 20-hoz. Inkabb dietazz le november elejeig 90 kilora, majd onnan fel 100-102-ig marciusig. Onnan mar konnyebb lesz visszadietazni ~majusig olyan 95kg-ra, mint 110-rol.
2019. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem beszelve arrol, hogy ez a szaraz izom mennyiseg kb. 2 ev munka, nem par honap. Ez lemaradt.
2019. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!