Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van drága pénzért...

Mi értelme van drága pénzért konditerembe járni, amikor 200 ezer forint alatt egy teljes felszerelést be lehet szerezni, ami a bérletárakhoz viszonyítva kevesebb mint 2 év alatt megtérül?

Figyelt kérdés

Egy erőkeret,egy fekpad 1-2 kétkezes rúd plusz egy rakat súlytárcsa.Úgy számoltam 180-ból kijön.

Esetleg belefér még 1-2 szerelhető egykezes



2019. szept. 23. 15:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
#19 Milyen súlyokkal edzel? Én is egy olyan teremben nőttem fel, ahol a fűtés elég gyatra volt, télen estefelé 12-3 fok volt bent. Eleinte leszartam, mikor már 100 fölött kezdtem a szériákat fekve, 150 fölött a guggolást, minden év januárjára könyök, csukló, térd fájós lettem. Nem tudtam minek tulajdonítsam, majd miután elkezdtem az éppen végzett gyakorlatokhoz fáslit használni, elmúlt. Mióta fűtött teremben edzem, nem volt ilyen gondom. És az a 12-3 fok még csak nem is annyira ku_va hideg, egy teljesen fűtetlen helyiségben simán lemegy 10 alá a hőmérséklet. Ez nem ki az igazi harcos féle óvodás hozzáállás, csak racionalitás kérdése...
2019. szept. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
13: Tudod te, mibe kerül ma egy tüdőgyulladás kezelése? Arról nem szólva, hogy a legjobb kezelés ellenére is belehalhatsz, ha nem fekszed ki. Mindezt azért, mert fillérb*szo vagy, tipikus magyar, amerikai, és svájci betegség...
2019. nov. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!