Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van drága pénzért...

Mi értelme van drága pénzért konditerembe járni, amikor 200 ezer forint alatt egy teljes felszerelést be lehet szerezni, ami a bérletárakhoz viszonyítva kevesebb mint 2 év alatt megtérül?

Figyelt kérdés

Egy erőkeret,egy fekpad 1-2 kétkezes rúd plusz egy rakat súlytárcsa.Úgy számoltam 180-ból kijön.

Esetleg belefér még 1-2 szerelhető egykezes



2019. szept. 23. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó igen, ezzel pl. én sem számoltam. Ha nem is 50 eft, de bőven meghaladja a havi 10-15 eft-os költséget.

Befektetésként nem lehet rá tekinteni, mivel közvetlen hasznot nem termel. De még ha azt a pénzt nézed mint haszon, amit helyette edzőteremre költenél, úgy sem jó ötlet.

Nem hülyeség az otthoni edzőterem, de csupán spórolás szempontjából az. Nekem nem ér annyit. :D

2019. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha messze van az edzőterem, akkor spórolsz vele egy csomó időt, amit utazgatással töltenél.
2019. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Miért nem jó spórolás szempontjából?

2 év alatt 240 ezret költenél bérletre,a házi teremmeg 200-ból megvan.Csak a táposoknak kell fűtés.Egy igazi harcos hidegben is tud edzeni

2019. szept. 23. 19:04
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Engedjétek el srácok. Vagy fogyatékos, vagy csak simán troll.
2019. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Manapság erősnek lenni trollkodásnak számít..Jól elkorcsosult a társadalom,fűtés nélkül ki se bírják az edzést..Milyen sportolók vagytok?
2019. szept. 23. 21:34
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

15#


Azért kell fűtött teremben edzeni, mert egyik nap picit rosszabbul melegítesz be és elszakítod egyik izmodat. Akár hiszed akár nem, sokkal sérülés veszélyesebb hideg, teremben nagy súlyokat emelni.


El hiszem, hogy van olyan aki mesztelenűl fut a hóban, de az nem ugyan az mint 200kgot felhúzni. Vagy akámilyen súlyt, ami neked sok.


Plusz egy ilyen konditerembe nekem pl. kéne egy csomó egykezes súlyzó. Kéne egy állvány, amin tudok tolóckodásokat csinálni. Lehúzáshoz gép, Csigás evezéshez is, meg csiga amivel letolásokat tudok csinálni.


Egy ilyen nagyobb csigás gép van legalább fél millió.


Persze mindezek mellett dötött tőrzsel evezek rúddal persze, meg csinálok skull crushokat, húzóckodos stb... de nem lehet ugyan azt csinálni.


Plusz megfelelő gumírozott padló kell. Tükrök a falra. Meg egy közepes méretű szoba, ami maximálisan ennek szentelek.


180.000 helyett inkább próbálj meg inkább 1,8 milliót. Abból talán kijönne.


Ha te csak hobbi szinten semmilyen törekvéssel otthon el akarsz lenni pár súllyal, szinte 0 esélyel egy normális fizikumra, akkor nyugodtan, de ne add elő, hogy olyan forradalmi ötlettel áltál elő, amire még senki sem gondolt és mindenki hülye aki komolyabban edz és közel sem elég annyi amit te leírtam fent.


(A gépeket én is utálom. Rengeteg van, amit csak azért használnak mert az emberk félnek gugolni, felhúzni és szabad súlyokkal edzeni, de a különféle csigák nem ide tartoznak.)

2019. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Versenyszerű erőemeléshez vagy súlyemeléshez elég az erőkeret meg a súly.Semmi szükség gépekre
2019. szept. 23. 23:30
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: túltolod ezt a témát. Van aki belátja hogy ennyi cucc elég, van aki nem. Van aki jobban szeret közösségben edzeni, van aki magányosan. Szerintem azért nem jó otthon edzeni, mert a család folyton megzavar valami baromsággal, viszont a teremben meg sok hülye van. Amúgy sok embernek van ilyen otthoni terme. Ha értesz a vashoz, 100ezer alatt kijön. Pl súlyokat sem muszáj venni, méh telepről veszel egy rakat fêktárcsát és kész.
2019. szept. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ti vagytok táposok amikor gépen meg fűtésben akartok edzeni.

Egy Igaz Harcos szabadsúlyokkal edz es nem kellf űtés

2019. szept. 25. 21:07
 20/22 anonim ***** válasza:

Abszolút megéri otthoni termet berendezni ha van rá elegendő hely. Nekem bőven 20+ elmegy csak a bérletre és a bejarasra. Időt is lehet vele spórolni.


Attól függ kinek melyikhez van kedve.

2019. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!