Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Ezekkel az edzésekkel elérhetem a célom? Többi lejjebb!

Tehát én leakarom vinni a zsírt és egy kis izmot növelni mellé (nagyon minimálisan), így a hetekben így edzek:

Kedd- másfél óra edzés

Csütörtök-45 perc

Szombat-45 perc

Vasárnap-10 perc nyújtás

Kardió edzések, tehát itthoniak.

Valamint beiktatnék egy heti 3x futást maximum

Az a kérdésem,hogy fél év alatt eredményes is lehet?

Leginkább a mellemen van a zsír onnan szeretném legjobban eltüntetni, de inkább mindenből

Trollok kíméljetek,a többieknek pedig várom a válaszát! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, zsír, mellzsír, futás

okt. 9. 19:52  Privát üzenet  

A válaszok
Az attol függ. Nem irtal gyakorlatokat.igy nem lehet megmondani

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont okt. 9. 20:08 Privát üzenet
Fegyencendzés menjen. Edzés után oedig egyből egy adag zöld jumbo.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont okt. 9. 20:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindenfajtak bemelegítő az ilyen 5-10 perc tehát fekvő meg ilyenek,és utánna minden egyes testrészre vannak gyakorlatok amik ezeket mozgassak meg 2x ABS,2x mell,1xlab "fejezet"

# 3/7Időpont okt. 9. 20:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Buildershopból gyakorlatok de súlyzó nélküliek, valamint az ilyen fitness alkalmazásokból

# 4/7Időpont okt. 9. 20:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2. Válaszoló nem akarok tömegnövelőt szedni, éppen az ellenkezője a célom

# 5/7Időpont okt. 9. 20:49 Privát üzenet
Vegyél egy kétkezes rudat + tárcsát. Na azzal már rengeteg gyakorlatot megtudnál csinálni. 2*10+2*5+2*2,5+ 2*1,25 kg kezdésnek elég lenne + egy 160 centis rúd. Ezzel már tudnál csomó hatásos(!!) gyakorlatot végrehajtani. Sajáttestsúllyal nem fogsz elérni változást, még súllyal is nehéz. Heti három 45-60 perces edzés + kardió és jönni fog az eredmény idővel.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont okt. 9. 21:48 Privát üzenet
lehet, hogy túl sok edzés. ha jól számolom 7 edzés hetente. Attól függ, most milyen szinten vagy

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont okt. 10. 07:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi idő alatt lesz látványos fejlődés otthoni edzésekkel (elfáradok, de nincsen izomlázam, egy-egy pihenő napot beiktatok) és úgy, hogy e közben nem figyelek oda a...
18 éves korormra elérhetem ezt a testet? Az étkezés részéből már kiokítotam magam csak az edzés része homály még? Mennyit kell edzeni egy ilyen testhez? Most 165/56 kg
77-ről fogytam le 53 kilóra: milyen edzésekkel és étrenddel tudnék mell és hasizmot építeni?
Fegyencedzéssel elérhetem ezt a -formát?
Heti 5 edzéssel, tápkiegek nélkül elérhetem azt a szintet, mint mint Suha András?
Formás test eléréséhez heti aktivan járok edzőterembe, és kis mértékben szedek mellé proteint is, elérhetem igy a célomat?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!