Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van, hogy erősödök de...

Miért van, hogy erősödök de nem növekedik a testsúlyom már 2 éve? Izmosodni akarok!

Figyelt kérdés

2019. okt. 11. 11:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Muszáj egyáltalán izmot felszedni?

Ezek a súlyemelők se nagydarabok,mégis rohadt erősek.

3 hónap alatt 205-ről 215kg-ra emeltem a felhúzás maxomat úgy,hogy fogytam közben majdnem 2 kilót


Én nem fogadom el a genetikai határaimat.Ha nem jön fel izom,akkor majd izom nélkül leszek erős,nem érdekel.

2019. okt. 11. 13:14
 12/19 anonim ***** válasza:

De ők rajta is vannak a szeren keményen.

Ez lesz itt a kulcs. Ott van belinkeltem már. Bulk 450 ez egy varázsszer hidd el nekem!

2019. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Oylan vagy, mint én. Én is ellennék 1200-1800 Kcal-lal, de ha tömegelek, behúzom a 3000-3200 Kcal-t. Többet nem vagyok hajlandó, ezzel lassan jön a tömeg. Én olyan nasival oldom meg, ami relatíve sok fehérjét is tartalmaz. Pl. mogyorós pufi, vagy háztartási keksz.

Amennyire lehet, próbálj változatosan enni

2019. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Muszáj egyáltalán izmot felszedni?"

Miért lenne muszáj? Te magad döntöd el, h mennyi izmot akarsz felpakolni magadra

2019. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

De én erős akarok lenni,amilyen erős csak lenni tudok.Ahhoz kell izom is vagy nem muszáj?

Arra meg nincs pénzem hogy folyton mekibe egyek.Na meg másfél órákat futok a gyúrás mellett

2019. okt. 11. 16:55
 16/19 anonim ***** válasza:
Én 50 kilós nő vagyok és napi kb. 2200 kalóriát eszem.
2019. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy szúrj egy kis bulk 450 et!
2019. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha eleget hisztizel akkor izmosodni fogsz, ez már csak így működik
2019. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Neked igy látatlanba is kéne még növekedned.

A nagy téveszme,hogy minél többet zabál,annál gyorsabban izmosodik.Ez nem ilyen egyszerű.Elöször is az edzésed által létrehozott mikroszakadások begyígyítása,majd az izom növekedése megy végbe,egy határon belül,amit képes vagy beépíteni.Hiába zabálsz,ha kifosod,vagy ha egy mislenbaba formába mész át,vagy ha nem hagysz elég időt a szuperkompenzációra.

Remek dolog a felhúzás,csak kérdés hogy milyen edzést csinálsz.Hányszor,miből,mennyit,milyen intenzitással

Az erő növekedés a miofibrilek számát növeli,a nagyobb volumen szarkoplazmikus növekedést idéz elő.VakszinűA programod nem megfelelő ebben a tekintetben.

2020. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!