Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futassal ki lehet valtani a...

Futassal ki lehet valtani a lab napot?

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen nem, de olyan 75%-ban igen.
2019. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia, koszonom a valaszt. Heti 3x futok futogepen fel orat, azt remelem hogy ettol fejlodik majd a labam.
2019. okt. 17. 10:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Tök más a 2. Futással nem leszel izmosabb.
2019. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Hogyne lenne tőle izmosabb?
2019. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen "alap" izomzattal nem rendelkezik, nyilvan izmosodik tole. De egy szint folott nem. A semminel jobb, a sulyzos edzessel elerheto izmosodashoz kepest edeskeves.
2019. okt. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem mindenki akar ám túlzó, testépítő izmokat. Csak egy egészséges sportos alkatot.
2019. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nyáron leváltottam a láb edzéseimet Margit sziget körökre.


Mert nem vagyok testépítő és nem érdekel mekkorák a lábaim.


Meg persze 178cm vagyok és akkor 95kg voltam, amivel elég megterhelő jó tempókat futni a Margit szigeten. Így volt hogy egy 25 perces kör futása után alig bírtam felállni 1-2 napon át.


Biztosan valamennyit fejlődött a lábam, de nem hiszem, hogy jó lenne izom építésre.


Ne tudja kiváltani. Csak akkor váltsd ki ha te szeretsz futni és nem érdekel a lábad fejlődése.

2019. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 Naturban nagyon kicsi az a reteg aki ezt a szintet valaha is eleri. Ez pont olyan mint amikor a nok azzal mentegetik egymast, hogy tul izmos lesz. Nem. Soha nem lesz az. Labad se lesz soha izmosabb egy sportos alkatnal. Ahhoz mas is kell.
2019. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8# Tudom, de nekem már alapból nagy lábaim vannak a felső testemhez. Már 8 éves edzek és nem csak felsőtestre.


Csak annyira nem érdekelnek, mert ha pár hónapot futok nem lesznek drasztikusan kicsit.


Maximum a gugolásom lesz gyenge, ami szintén nem érdekel, mert nem erőemelő vagyok.

2019. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ohh bocs, most látom nem nekem írtad :D
2019. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!