Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelőnek milyen izomépítő...

Erőemelőnek milyen izomépítő programot érdemes csinálnia ha tömeget akarok felszedni és nagyobb súlycsoporba menni?

Figyelt kérdés
Eddig a testsúlyom semmit sem nőtt,csak az erőmet növeltem.De most szeretnék felmenni 73kg-ról 80-ra,hogy a nagyobb testsúllyal meglehessen a 200kg guggolás és 250kg felhúzás

2019. okt. 17. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

még mindig enned kell hozzá

többet

lesz.rjuk hogy neked ez nem megy

tömeg felszedésénél az evés az első

ja és kezdesz nagyon unalmas lenni

2019. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Vannak direkt izomnövelő meg erőnövelő tervek.Nem a kajától függ..
2019. okt. 17. 18:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Te a múltkori pöttöm vagy gondolom:) Szteroidozz, úgy talán kevesebb kajával is menni fog, vagy kevesebb ideig kell sokat enned 🤔
2019. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

a testsúly növekedés KIZÁRÓLAG a kaján múlik

calories in vs calories out

persze itt sem mindegy hogy zsír vagy izom jön, de az alapja mindig is a cico lesz

2019. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Dehogy.Fogjátok már fel,hogy az edzéstervek céltól függenek!Vannak izomépítő tervek,erőnövelő tervek,versenyfelkészülő tervek

Egy versenyfelkészülő tervvel persze hogy nem fogok izmot növelni,csak egy új 1RM-ig jutok

2019. okt. 17. 19:33
 6/16 anonim ***** válasza:
Igazad van, persze, hogy céltól fügf az edzésterv. Ahogyan az étkezés is.
2019. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5


Hiába magyarázod nekik. Ez nem az az oldal ahol elvárható, hogy ezt megértsék...

2019. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja amúgy bocsi, hogy a kérdésre válaszoljak, ha már hosszú ideje edzel, szerintem mehet osztott edzésterv, kiegészítve tömegnövelő technikákkal Javaslom a hosszú negatívokat, akár 1RM felett is dolgozhatsz, 8-10mp-s negatívok, nyilván a pozitív szakaszban kell segítenie valakinek, vetkőző sorozat, de a magas ismétlés is lazán mehet, ha eddig alacsonnyal dolgoztál erőemelőként. Lényegében annyi, hogy most több ideig érje az izmokat stimulus, ez a fő különbség az izomépítő és az erőedző tréning között. Menjen a hosszú negatív meg a durrantád 15-20 ismétléssel, az hátha átlendít.

Gyakorlatokat meg edzéstervezést vágod szerintem.

2019. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ez mind szép és jó (és még valamilyen szinten igaz is)

de ennek semmi köze ahhoz amit írtam. és amit te írtál egyáltalán nem zárja ki amit én írtam

amúgy magyafázd már el hogy mitől nőne a testsúly maintenance kalóriákon? hogyan fogod kijátszani a termodinamika második főtételét?

2019. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Eddig is nőtt csak 2 éve megállt
2019. okt. 17. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!