Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelésnél jó megoldás...

Tömegnövelésnél jó megoldás az, ha lefekvés elött étkezési sertészsírt eszek kanállal? Könnyű kcal forrás, jönni fog a tömeg.

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 23:20
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Eroemelo vagy es keptelen vagy 3k kaloriat megenni. Hat, neked itt reszeltek. 😄 Az eroemeleshez joval tobb kaloria kell, mint a bodyhoz. A 3k mindkettohoz keves, powerhez inkabb 5-6k kellene minimum.
2019. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

2800kcalt eszek jelenleg és ezzel a 2800-al is puffadásig tömöm magam és rengeteg péksüteményt meg édességet eszek,csak így jön ki ez is.Utálok enni.


Azért mondom hogy most elkezdek tiszta zsírt enni és ezzel simán rádobok egy 500kcalt úgy hogy kb nem is ettem semmit.

Ez jó megoldás e vagy sem?100g disznózsír már majdnem 1000kcal


Amúgy vcsak 73kg vagyok ahhoz meg nem kell 6000 kcal.


Vagy abbahagyom az egészet a p ba nem fogom akkor sem tömni magam,elmegyek inkább MMA-zni ahhoz nem kell enni

2019. okt. 18. 14:31
 13/44 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd felesleges eroltetni. Az még hasznodra is válna valo életben.
2019. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Ha nem edzek, en is elvagyok 2000 kaloriaval. Amint edzem egyet, masnap eroltetes nelkul bemegy a duplaja. Egy eroemelo edzes volumene 2-3* egy testepito edzesnek. Nem hiszem el, hogy testsulytol fuggetlenul eroemelo edzest vegezve nehez a kozel 3k kaloriat beturni. Kb. edzes utan egybe bemegy.

Kb. azt csinalod, mintha egy kezzel akarnal autoversenyezni, vagy szinvakon villanyt szerelni. Vagy megelegszel azzal ami van, vagy hagyd az egeszet. A serteszsir hulyeseg, tobben leirtuk tobbszor, hiaba kerdezed meg negyedjere is. Nem mellesleg nem az a plusz 500 kaloria fog segiteni, sokkal tobb kell.

2019. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

Mért kéne nekem 3 ezer kalória?


Továbbra is ezen vagyok fent akadva.


Neked jóvel kevesebb is megfelelne, főleg ha csak 73kg vagy.


Ha túlsokat eszel, akkor csak zsír fog feljönni. Hacsak nem kardiózod agyon magad, de ez is hülyeség lenne erőemelőként.


Szóval nem értem hogy jön ez ki neked.

2019. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

amúgy inkább egyél pl mogyoróvajat

az is nagyon sok kalória és sokkal egészségesebb

2019. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

2800 kcal-lal nem hízok.

5 éve edzek és 2 éve már csak az erő jön,de semmi tömeg.Sőt,inkább fogyok.Már csak 72,5 körül vagyok.


Edzés után meg aztán főleg nem bírok enni,olyankor hányingerem van inkább mint hogy éhes legyek.


Mogyoróvaj meg nagyon drága,bocs de nekem nincs arra pénzem hogy minden nap benyomjak egy doboz mogyoróvajat


Mit egyek akkor ha nem zsírt?Több rizsát biztos nem bírok megenni,se húst.A kcal felét így is péksüteményből meg csokiból viszem be,ha tisztán ennék 1500kcalt se bírnék megenni.

Vettem fehérjét,azt is fél liter tejjel iszom de így se bírok több kcalt bevinni


Nem tom ez a sok bélpoklos hogy bír megenni 6000 kcalt.Edzeni se bírnék teli hassal

2019. okt. 18. 16:16
 18/44 anonim ***** válasza:

Figyu, én sem tudom.


Én betolok napi 100g mogyoróvajat, 70g pörkölt mogyorót, amivel most küszködök pl. az előbb okádtam el magam majdnem, de ez semmi, a napi étkezésem kitesz kb. 4000 kcalt.


Így vagyok 185cm 75kg.


Nem bírok többet enni, ez van. Aztán ha valaki erre azt mondja nem eszel eleget, az nem tudom hol él.


Sorra látom a nagydarab embereket, szívják a cigit, isszák a kávét, letolnak pár kiflit szalámival, este egy jó adag pörköltet munka után sörrel, aztán 2x nagyobbak mint én.


Vagy elereszted ezt, és lelki békére lelsz, vagy fél év múlva is itt fogsz fortyogni a gyakorikerdesek.hu-n...


Valószínű olyan a genetikád mint nekem, nem hízol semmitől, és még nehezen is megy le, amit megeszel.


Korral talán változik ez.


De ha ennyire zavar, akkor küzdősportolj, ott bőven elég a szálkás test, és nem is feltétlen jó, ha valaki nagydarab.


Viszont nem tudom hányadik kérdésed ez már, nem itt fogod a választ megtalálni. Erőemeléshez alap az óriási kcal bevitel, de nekik ez nem okoz gondot, talán ezért is választották ezt a sportot.


Anno én 185cm-el 55kg-al eszembe se jutott, hogy pl erőemeljek, mert az élet nem erre szánt, hanem kicsit alakítottam a formámat és ennyi jutott.


Mit írjunk még, vagy mit szeretnél?

2019. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

De hogy írjak egy turmix receptet is, ami nagyon könnyen lemegy:


100g mogyoróvaj

100g zabliszt

3 deci tej

3 deci víz

édesíted pl kanál nutellával, vagy amivel akarod.

esetleg egy banán



Ez így bőven 1000 kcal körül van, és nagyon könnyen lemegy, én 1 éve iszom minden nap. Hirtelen most nem tudom mennyi, kb 350-400Ft egy ilyen adag és ettől nem megy tönkre a szervezeted.

2019. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Zsírtól tönkremegy?

Oké,megpróbálom,köszi

2019. okt. 18. 17:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!