Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelésnél jó megoldás...

Tömegnövelésnél jó megoldás az, ha lefekvés elött étkezési sertészsírt eszek kanállal? Könnyű kcal forrás, jönni fog a tömeg.

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 23:20
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

Ma eddig 2 Db péksüteményt ettem,semmi mást

És semmi kedvem vacsorázni,hányingerem van a kaja gondolatától is.

2019. okt. 18. 21:06
 22/44 anonim ***** válasza:
Ha ilyen komoly a gond, lehet hogy nem gyik-en kellene kerdezoskodni. Nagyon sok minden okozhat etvagytalansagot, hormonalis problematol kezdve, emesztorendszeri megbetegedesen at a depresszioig, barmi. Attol hogy hetente kiirod ide a kerdest, nem fog valtozni semmi. A legrosszabb amit tehetsz, hogy telinyomod magad zsirral. Inkabb a gyoker okot kellene megkeresni, attol hogy leeroltetsz disznozsirral, mogyorovajjal vagy barmi hulyeseggel par 100 kaloriat, ugyan ugy rossz lesz valami es valoszinuleg csak fokozod a problemat a zsirral.
2019. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=LadUUxiH_UM&t=299s


Talán ez a videó segíthet. A kanáz zsír fogyasztás kicsit parasztosnak és undorítónak tűnik.

2019. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Megnézem akkor

Miért,lehet hogy beteg vagyok?


1 óra alatt sikerúlt magamba erőszakolnom a vacsorát.Rosszul vagyok és nem járok még 2000-nél sem

2019. okt. 18. 23:01
 25/44 anonim ***** válasza:

24# Hát, 5-6 étkezésben kéne megoldanod. Így már 13 óra fele kellett volna 2000nél tartanod.


Amúgy egy sima zab + tej + pici fehérje por (nem tömegelő, csak fehérje) + fagyasztott gyümölcsel lazán tudsz ezer kalóriás reggelit csinálni, ami tele van fehérjével, rostal, normális chval és kicsi a mérete is.


Plusz pépes így rágás nélkül is lemegy a nagy része.

2019. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformak, nekem nincs gond az dvessel de ezektol a zabos, feherjes, gyumolcsos pepecsektol en is elhanynam magam. Masnak meg a hustol, harmadiknak a zoldsegtol van hanyingere. 😃 Viszont aki ennyire nem tud enni, nem hiszem hogy egy sima undor az ok. En biztos hogy komolyabban utanamennek, aki eroemelo sporttevekenyseg mellett nem tud megenni erolkodes nelkul 2-3k kaloriat, es meg fogy is az edzes kozben, mas problemaval kuzd csak meg nem tud rola. Szinten minden komolyabb betegseg, egeszsegugyi problema elojele az etvagytalansag es a fogyas. De ne legyen igazam.
2019. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Amugy hany eves vagy? Errol meg nem volt szo.
2019. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

21 vagyok


Régebben voltak emésztési problémáim,az orvos el is küldött gasztroenterológiára,de ott nem találtak semmi problémát

2019. okt. 18. 23:56
 29/44 anonim ***** válasza:

Amúgy igazuk van előttem íróknak, szakemberekhez kellene fordulnod, pl. táplálkozási tanácsadó, aki otthon van az erődolgokban/testépítésben is. Vagy egy jó erőemelőhőz, aki talán tud segíteni.



Az nekem még annyira nem derült ki viszont nekem, miért erőlteted ennyire ezt a sportot? Szíved ügye, mert akkor megértem?


De ha valamilyen más okból, pl erős akarsz lenni másokhoz képest, vagy a való életbe "kompenzálni" (nem sértésből) valamit, akkor semmi értelme...


Tényleg jobban járnál ha MMA-znal, ahogy írtad, vagy valami küzdősport, mellette heti szinten 2-3x erőnléti edzés.


Nem nagyon lenne majd ember, aki beléd merne kötni, vagy ha igen, valószínű pórul járna.


Az hogy valaki 300 kilókat felhúz, meg 250-eket nyom, semmit nem jelent, azt tudjuk, hogy igen erős, de a való életben kb. sehol semmi veszi hasznát, ilyen számoknak a fele is bőven sok, akár egy igen kemény fizikai munkánál is, ahol nagy súlyokat kell megmozdítani.


Nekem is marhára tetszettek ezeken a címlapokon lévő testépítő fizikumok, aztán rájöttem, milyen áldozattal járnak... Gyakran erről szól az egész napjuk, hogy fenntartsák.


Aztán eleresztettem ezt, és maradtam egy szálkás, reális test célnál, mert nem tudom kivitelezni a fent említetteket.

2019. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Mert erős akarok lenni.Muszáj.Semmim sincs az életben az edzésen kívül.
2019. okt. 19. 18:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!