Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelésnél jó megoldás...

Tömegnövelésnél jó megoldás az, ha lefekvés elött étkezési sertészsírt eszek kanállal? Könnyű kcal forrás, jönni fog a tömeg.

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 23:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Na itt a hatalmas gond. Amúgy őszinte leszek, hasonló problémákkal küzködök én is.


Munka, párkapcsolat, jövő kilátástalan, jelenlegi életem egy 0.


Csak annyi a különbség köztünk, hogy én felismerem, hogy ez nem jó, és nem a súlyok növelésével akarom megoldani a problémát, hanem járok szakemberhez, aki "kezeli az elmémet", hogy egyszer teljes értékű életet élhessek.

2019. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Nekem is celom hogy erosebb legyek, de nem eletcel. Azert vannak ennel komolyabb celok is. Az meg az eg vilagon senkit, de tenyleg senkit sem erdekel, hogy fekvenyomasnal vagy huzasnal felteszel-e meg oldalankent egy 10-es vagy 20-as tarcsat. Ez csak magadban letezo versenges. Magadban kell rendet rakni, felismerni a fizikai illetve biologiai korlataid, es a dolgaidat (sportot is) esszeru keretek, energiabefektetes mellett esszeru elvarasokkal csinald.
2019. okt. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

De igen,ez az életcélom.

Nem vagyok hajlandó elfogadni a korlátaimat.Akkor mi értelme élnem ha egy ekkora gyenge szar vagyok?

2019. okt. 20. 00:14
 34/44 anonim ***** válasza:

Inkább oliva olajat és tökmag olajat kanalazz szerintem. Én jobban szeretem az ízét, és állítólag egészségesebb.

B12 vitamint próbáltál már szedni?

2019. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

"De igen,ez az életcélom.


Nem vagyok hajlandó elfogadni a korlátaimat.Akkor mi értelme élnem ha egy ekkora gyenge szar vagyok?"


Hát agyilag biztos egy gyenge szar vagy, az már bebizonyosodott ebből a hozzászólásodból:) Előbb vagy utóbb úgyis belerokkansz ha így gondolkodsz és akkor elég szar lesz.

2019. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
2 adag zold jumbo/nap a rendes kajad mellé es pikk pakk (1 ev) utan kb 15 kg val leszel tobb,nekem bevalt
2019. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Elkezdtem tömni a zsírt,1 kg-t híztam 1 hét alatt.Király.

Nehézsúlyú leszek és akkor én lehetek a legerősebb

2019. okt. 25. 12:48
 38/44 anonim ***** válasza:
Csak 1 kg-ot? Én 3 kg-ot híztam a múltkor 1 hét alatt. Valamit szarul csinálsz.
2019. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit gúnyolodsz

Könnyűsúlyúként nem leszek erôs.Ahhoz kéne lennem 90-100kg-nak.Nehézsúlyban vannak az erősek.Engem nem érdekel a relatív erő,a legjobb akarok lenni

2019. okt. 25. 12:58
 40/44 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolódok, csak mondtam, hogy valamit szarul csinálsz, mert én 3 kg-ot híztam 1 hét alatt.
2019. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!