Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv összeállítása egy...

Edzésterv összeállítása egy kezdőnek. Mit miért és hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves fiú vagyok 185cm magas 72kg, kevésbé izmos vékony testalkat tal emellet elég nagy pocakkal rendelkezek. Szeretném ezta pocakot eltüntetni és mellette fejleszteni az izomzatomat. Konditerem sajnos nincs a közelben ezért csak itthon tudok edzeni. Jelenleg van egy 10kg os egy kezes súlyzóm és egy turnyikom. Nem sok de szerintem kezdésnek megfelel. Komolyan gondolom ezt az egészet mert lány is van mögötte és csak miatta akarok elkezdeni edzeni és formába hozni magam. A segítségeteket előre is köszönöm!

2019. okt. 18. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

"Komolyan gondolom ezt az egészet mert lány is van mögötte és csak miatta akarok elkezdeni edzeni és formába hozni magam."

Nem gondolod ezt komolyan. Pár hónap után már a kondi terem közelébe se mész majd. Én egy évtizede gyúrok és sok emberrel ismerkedtem meg a kondi teremben. Azok akik csaj miatt kezdtek el gyúrni, csak rövid ideig jártak a terembe. Kivételek voltak de a többség ilyen!

2019. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapból ott már gondok vannak, hogyha egy csaj megszerzéséhez kondiba kell járnod. Kiskorom óta túlsúlyos vagyok, mindig sikerült megszereznem bármilyen nőt/csajt, akit akartam, sokszor pont az ilyen magadfajta csajokért gyúrok elől is.
2019. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!