Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv összeállítása,...

Edzésterv összeállítása, étrend, segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb 1éve saját testsúlyos edzést végzek és szeretnék át térni a súlyzós edzésre itthon.

Tömegelés lenne a cél,kajával tisztában vagyok,eddig is tisztán étkeztem.


Jelenleg amit összeraktam kaját így néz ki:

Reggeli 100g zabpehely,4tojás

napközben 3x 120g rizs+150g csirke+zöldségek

vacsora 250g sovány túró+50g magvak


Ez 3300kcal,160g fehérje,350gCh,75g zsír


185cm/78kg vagyok 21f közepesen nehéz fizakai munkát végzek napközben.



Edzésben amik rendelkezésre állnának 2db egykezes súlyzó 25kg-ig tudom szerelni őket,

Francia rúd 50kg-ig

Nem állítható,súlytartó nélküli fekpad szóval itt szabadsúlyos gyakorlatokat tudnák végezni 2egykezessel.

Húzódzkodó keret ami még van.


Ezekhez kellene valami osztott edzésprogram gyakorlatokkal 4-5naposban gondolkodtam,nagyon örülnék ha adnátok tippeket melyik nap mit milyen gyakorlatokkal lehetne edzeni ennyi eszközzel.



2017. szept. 7. 18:02
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
A kaja az oké lesz szerintem. Edzesnek heti 3 teljes testes kellene vagy 3-4 napos kétfelé bontott terv. Heti többször érdemes naturalban edzeni egy izmot, mivel naturalban a fehérjeszintezis nem tart egy hétig. Így jobb a gyakoribb edzés egy izomra, mintha teljes osztott menne. Nem azt mondom, hogy azzal nem fejlodnel, de jobb a teljes testes vagy kétfelé bontott terv.
2017. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!