Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futás vagy kondizás legyen...

Futás vagy kondizás legyen most offszezonban?

Figyelt kérdés

Országútizok szezonban, magas vagyok és vékony (tipikus). Előző 2 télen kondiztam, meg 3 éve egy egész évet kihagytam és csak kondiztam. Eleinte átmozgatás, aztán súlyemelést csinálok.

Mire egész vállalhatóan belejövök addigra megint kezdődik a szezon, vége a kondizásnak. Ilyenkor télen felszedek 3-5kgot. Tök jó, meg amúgy szeretem is csinálni, csak nem való az alkatomhoz, meg nem bírok bent maradni a teremben jó időben, muszáj mennem.

Vaaaagy. Idén most kezdjek el futni, ami megint más mozgásforma, mint a tekerés, ezért más izmokat is megmozgat. Viszont ez is tök időjárás függő és annyira nem is szeretek futni, de legalább illik a testalkatomhoz.

Ki mire szavaz?


2019. nov. 4. 16:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Azt a kutya mindenit. 12 órát meg fárasztóbb vezetni az autópályán, mint egy 2:25-ös kört menni a Hungaroringen. Mégsem lesz motorsport az elsőből. Ugyanaz a példa.
2019. nov. 5. 15:07
 22/25 anonim ***** válasza:
NEM SPORT!
2019. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem vagyél egy görgőt, és tudsz otthon is tovább bicajozni. De télen is lehet kint tekerni, csak fel kell öltözni.

A görgő simán kijön a téli kondibérletek árából.

2019. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ajánlott télen másfajta sportot űzni. Ne legyen egyoldalú az edzés. Ha mindig teker valaki akkor bizonyos izmok nagyon elgyengülnek, mások "túl" erősek lesznek. Ilyenkor kicsit ki lehet egyensúlyozni a dolgokat.
2019. nov. 6. 16:12
 25/25 anonim ***** válasza:
#21 Teljesen irrelevans pelda. 😅
2019. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!