Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futás vagy kondizás legyen...

Futás vagy kondizás legyen most offszezonban?

Figyelt kérdés

Országútizok szezonban, magas vagyok és vékony (tipikus). Előző 2 télen kondiztam, meg 3 éve egy egész évet kihagytam és csak kondiztam. Eleinte átmozgatás, aztán súlyemelést csinálok.

Mire egész vállalhatóan belejövök addigra megint kezdődik a szezon, vége a kondizásnak. Ilyenkor télen felszedek 3-5kgot. Tök jó, meg amúgy szeretem is csinálni, csak nem való az alkatomhoz, meg nem bírok bent maradni a teremben jó időben, muszáj mennem.

Vaaaagy. Idén most kezdjek el futni, ami megint más mozgásforma, mint a tekerés, ezért más izmokat is megmozgat. Viszont ez is tök időjárás függő és annyira nem is szeretek futni, de legalább illik a testalkatomhoz.

Ki mire szavaz?


2019. nov. 4. 16:10
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy egyik évben mikor összetörtem a bringámat, akkor egy hónapig futottam. Nem tetszett annyira, mert rövid távokat mentem csak, nem lehet vele más helyekre eljutni. Max ilyen 5-6km körül mentem.
2019. nov. 4. 16:13
 2/25 anonim ***** válasza:
Tulajdonkeppen mit akarsz kerdezni/megtudni? Mi mondjuk meg hogy mivel toltsd a szabadidod? Bocs h ezt irom, de ne legyel mar ennyire eletkeptelen.
2019. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Akár
2019. nov. 4. 16:35
 4/25 anonim ***** válasza:
hardcore bodybuilding a javaslatom
2019. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Baszatás orrvérzésig?
2019. nov. 4. 17:39
 6/25 anonim ***** válasza:

próbálj ki akár különböző stílusú kondis edzéseket, hátha valami megtetszik és megmarad

olimpia súlyemelés, erőemelés, strongmen stb

2019. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem sakk
2019. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7-es, ez a sport kategória 😉
2019. nov. 4. 19:08
 9/25 anonim ***** válasza:
Jogos, legyen asztalitenisz.
2019. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8. Bizonyítsd, hogy nem sport.
2019. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!