Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthonzi edzéssel sikerül...

Otthonzi edzéssel sikerül leadni pár kilót?

Figyelt kérdés

Itthon szeretnék neki állni edzeni, mivel kondiba nincs sok időm menni.

Itthon napi 80 hasizom, 1 perc plank, 30 gugolás és ugye növelném minden harmadnap.


Persze, étrendre is figyelnék. Se csoki, csak víz. Normál kenyeret se. Sok gyümölcs.


Jelenleg 18 éves, 90 kg fiú vagyok.



2019. nov. 13. 20:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, 175cm vagyok. Sokan mondják, hogy nem látszom 90-nek.


Megpróbálok több fajtát használni edzésnél.

2019. nov. 14. 09:05
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Otthon akarsz edzeni fogyás céljából ezt felejtsd el. Nem tudsz elmenni kondiba akkor fogd meg és kezdj el vagy Focus T25zni, vagy vegyél egy Nintendo Switchet Fitness Boxszal meg a legújabb fitness játékukkal. Azzal többet érnél el, mint ezekkel.

Elején én is toltam, hogy ó, majd jó lesz csak fekvőzni, guggolni, felülésezni. Aha, persze. Focus T25tel többre haladtam 1 hét alatt.

2019. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Otthonzi edzéssel sikerül leadni pár kilót?"

Teljesen mindegy, nem ezen múlik. Ha kalóriamínuszban vagy, fogysz, ellenkezőleg hízol. Lefuthatsz sprintben nap 100 Km-t, ha utána beversz 10000 Kcalt, akkor is hízol

2019. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon sok mindenkinek sikerült a kulcsa az étkezés, nem a kondiba járás a lényeg. Hajrá!
2019. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ennyi mozgással semmi kalóriát nem égetsz.
2019. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!