Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodni szeretnék. Jól...

Plüssfigura kérdése:

Izmosodni szeretnék. Jól csinálom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,nem vagyok kövér úgy érzem hogy fogynom se kéne 162cm vagyok és 53-53kg,csak szeretném hogyha a testem egy kicsit izmosabb feszesebb lenne már egy hete elkezdtem edzeni hasra,lábra,és fenékre viszont nem tudom hogy jól kajálok e...egy nap kétszer étkezem és nem eszek édességet sem ilyen cukrokat tehát normális főtt ételt eszek..ez így működik? Vagy nem tudom mit kéne hogy egyek..úgy tudom hogy az étkezés mindig fontosabb.. esetleg tapasztalatokat is írhattok.

2019. nov. 17. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le a sárgakapszulát, olvasd el.

Kezdj el tömegnövelő étrendet enni, a napi 2 étkezés nagyon kevés.

Reggelre jó lehet a zab, a tojás, délután egyél többször, lehetőleg sovány húst + rizs/tészta v vmi. Este mehet túró/cottagge cheese, egyéb tejtermék. Napi 1,5-2 ttkg fehérjét bekéne vinni. Ennyit tudok így hirtelen leírni, nemrudom az edzésed milyen, kondiban edzel-e?

Mert az oké hogy az étkezés nagyon fontos, de a stimulust az izmoknak a növekedéshez az edzés adja. Szóval kezdőként/hobbiszinten szerintem nem reális az a 70-30% amit a fontossági arányról olvasok a kajálád javára, inkább az 50-50, szerintem.

2019. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!