Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki próbálta már itt a...

Valaki próbálta már itt a gomad diétát?

Figyelt kérdés
Bejött?

2019. nov. 19. 15:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kevésbé okosak kedvéért


Diéta = szabályozott étrend

2019. nov. 20. 18:09
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy nem is ennél mást?

A makrókkal szerintem nem lenne gond, ha tömegelésről van szó, viszont a tejben nincs meg minden vitamin és nyomelem a megfelelő mennyiségben. Pl. hosszabb távon esélyes a vashiány, és K vitaminból is túl kevés van benne ahhoz, hogy az a rohadt sok kalcium a megfelelő helyre épüljön be, ne az ereidben rakódjon le. C-vitamint is nyilván kellene szedned.

Megint más kérdés, hogy bírná az emésztésed, és egyébként milyen tejet innál.

2019. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Aki meg értő olvasásból 1-es volt általános iskolában, minek ír ki kérdést? :D Azt írtam, hogy "a testépítő sportban" használják a diéta szót fogyásra, nem pedig azt, hogy a szó kizárólag csakis ezt jelenti...
2019. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Értő olvasásból megvan a második egyesed! :D Egy szóval sem írtam hogy testépítő sportban CSAK ARRA használnák... Egyébként annyi eszed sincs, hogy rájöjj hogy normálisan kellene kajálni, nem annyit kellene enni mint egy 1 éves kisgyerek, és talán sikerülne tömeget növelned... /lehet pont te vagy az aki nemrég itt sírt hogy nem tudja mitől ilyen vékony, aztán meg leírta, hogy annyit eszik mint egy 1 éves csecsemő/ :D De persze ott is mindenki hülye volt aki azt merte neki írni, hogy egyen többet :D Mindenesetre nekem mindegy, felőlem 10 liter tejet is ihatsz naponta ha már enni nem akarsz normálisan. Vagy javasolnám a langyos disznózsírt, abból elég lenne csak 1 litert inni naponta :D Tömeget akarsz növelni de nem akarsz enni... Ez olyan mintha valaki vizilabdás akarna lenni de nem akarna belemenni a vízbe :D
2019. nov. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi megmondóember vagy. Nagyképű, mindenkinek beszólós, arogáns... Ez már azonnal lejött az első válaszodból is, ahogy a laktózérzékenységre reagáltál... Német Pisti jellemezte nagyon jól egy videójában ez ilyen embereket. Semmihez nem értenek, semmit nem tudnak, semmit nem értek el, de mindenbe beleszólnak /testépítésről beszélek/ mindenbe beleokoskodnak. Elárulnám neked, hogy a gomad diéta egyenlő szinten van a citromlébe mártott vattagolyó evéssel és a fényevéssel, mert ezeket is LÉTEZŐ diétáknak hirdetik! :D Legalább olyan igényes /vagy inkább igénytelen/ oldalakon tudsz ezekről is olvasni mint amilyenen a gomadról, illetve ezeknél is vannak előtte utána képek! Javasolnám hogy ha a gomad ne jön be, akkor ezeket próbáld ki mert testépítés területén ezen a szinten vagy. Eleve ilyen kérdést is iszonyat gáz kiírni... Ebből látszik mennyi közöd van a dologhoz :D Az összes válaszoló leírta hogy ez egy hülyeség és enni kell... Én is leírtam... De te még mindig itt okoskodsz meg beszólogatsz. Igen, nekem van baj a fejemmel, meg mindenkinek aki azt mondja hogy egyél :D Neked, aki közel 5 liter tejet akar inni naponta és semmit sem ért el testépítés területén nincs... 2 hónapja jár hozzánk a terembe egy srác. 15 éves 48kg!!! Kérdezte, hogy mit csináljon hogy hízzon kicsit. Annyit mondtam neki "EGYÉL TÖBBET" Láss csodát, most két hónap után már 53kg! Ez a srác kettő szóból többet megértett a testépítésből mint te összesen egész életedben... De nekem van baj a fejemben, igen :D
2019. nov. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Fúde idegesítenek az ilyenek mint te
2019. nov. 25. 10:22
 17/17 anonim ***** válasza:

Helló!

Azóta kipróbáltad már, vagy van itt aki próbálta?


Most tervezem elkezdeni

2021. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!