Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki próbálta már itt a...

Valaki próbálta már itt a gomad diétát?

Figyelt kérdés
Bejött?

2019. nov. 19. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, mi ez.

A gallon of milk a day.

Vagyis naponta meg kell inni EGY GALLON (4,5 liter!!!) tejet. Teljes tejet, nem soványt.

Hát ez nagyon durva. Laktózérzékenyként az egész napot hányással tölteném, de szerintem ennyi tejcukor meg telített zsír (tejzsír) senkinek sem jó.

2019. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
+1 az előzőhöz. Teljesen felesleges.
2019. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jaj már, ilyen laktózmentes érzékeny lelkűek kíméljenek már, köszi!
2019. nov. 19. 21:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Manó, próbáld ki. Oszt oszd meg a tapasztalataidat.
2019. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, még ha organikus tejet innál is.
2019. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

A tejben nagyon sok természetes cukor (tejcukor) van és zsír (tejzsír). Egyiket sem ajanlatos túlzásba vinni, pláne ha az ember fogyni is szeretne.


Egyébként az összes egyoldalú, időszakos diéta hasztalan. Tisztán kell enni és esetleg a kezdeti szakaszban vezetni az étkezéseket pl. a kaloriabazis oldalon. Még ha gyorsan is akarsz ledobni pár kilót, akkor is ezt javasolnám neked. Sokkal hatásosabb lesz, hidd el.

2019. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nem vagyok laktozerzekeny, se semmi. Szimplan felesleges.
2019. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"pláne ha az ember fogyni is szeretne."


Miért fogynék? Szerinted ezzel a diétával fogyás a tervem? Nagyon nem vagy képben, csak tudnám, hogy ha ennyire nem értesz hozzá akkor minek írsz?

2019. nov. 20. 06:08
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Talán azért gondolják, hogy fogyni szeretnél, mert a diéta szó egyenlő a fogyással a testépítő sportban... A "testsúly növelést "tömegnövelésnek hívják"... Bár nehéz úgy válaszolni a kérdésedre ha semmi konkrétumot nem írsz... Legalább azt, hogy mi a célod a napi 4.5 liter tej ivásával... Egyébként nincs olyan élethelyzet betegség/egészség/fogyni akarás/izmosodni akarás stb. Ami alatt indokolt lenne akár 1 pohár tej fogyasztása is... Ha nehezen hízol, sovány vagy de nem tudsz annyit enni hogy nőjjön a tömeged, ez a legrosszabb megoldás... Minőségi, szervezet számára HASZNOS tápanyagokat kell bevinni.
2019. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"diéta szó egyenlő a fogyással a testépítő sportban"


Idáig olvastam. Innen is látszik, hogy teljesen mértékben inkompetens vagy.


Az ilyen minek ír választ?????

2019. nov. 20. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!