Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már a gm diétát?

Valaki próbálta már a gm diétát?

Figyelt kérdés
Tapasztalatra lennék kíváncsi,valakinek beválltmár?Visszajöttek utána a leadott kilók?

2018. ápr. 1. 17:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Ki szeretném próbálni és esetleg ha valakit érdekel azzal szívesen megosztom majd a tapasztalataimat
2018. ápr. 1. 17:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel cöliákiás vagyok...
2018. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
???
2018. ápr. 1. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Cöliákia:Lisztérzékenység, gluténérzékenység
2018. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*=


Egyébként igen beválik.Barátnőm nagyon lefogyott.

2018. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is gluténérzékeny vagyok és nekem szerencsere híznom sikerült az etkezesnek köszönhetően(45-ről 55re)!!!!! Ez nem egy fogyokuras etrend, ha nem vagy érzékeny akkor nyugodtan ehetsz glutentartalmu gabonakat! Ne ettől várd hogy lefogysz.
2018. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azért megpróbálom hátha sikerül

2018. ápr. 1. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Rágugliztam, mi ez. Izomvesztő, kissé koplalós diéta, csak cukort ehet az ember. Nagy ötlet, nem mondom. Én nem fogynék semmit (csak izomból egy keveset), viszont rosszul lennék. Persze aki keveset eszik, annak lemehet egy kiló egy hét alatt (mozgással több is, de azt nehéz bírni és még több izomvesztés lesz), de szerinted tényleg megéri?
2018. ápr. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom már régi kérdés de kipróbáltam és fogytam 6 kg:) de utána nem álltam vissza a rendes étkezésre hanem egészséges diétát folytattam és ez jó volt indításnak az a pár kiló utána már gyerekjáték volt
2018. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiszusz1977 válasza:
Látom régi fórum, de kipróbáltam. A gyomrom összeszűkítette, az első nap után 1,5kg, második után 0,5kg, aztán 1kg vissza a negyediken, és azóta semmi. Mindent betartottam. Arra jó volt, hogy most már nem kívánom az édességet, rágcsát, kenyeret. De gyenge voltam, nehéz volt így egész nap állva dolgozni. Rövid távon nem segített, Talán az életmódváltásban igen,és hosszútávra lesz jó. Kiderül.
2022. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!