Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell e külön bicepszre edzeni...

Kell e külön bicepszre edzeni vagy az evezés elég rá?

Figyelt kérdés

2019. dec. 7. 02:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

TSM-ről nem hallottál?Régebben azzal volt tele az oldal.Gym Suleiman

Ő szerintük evezésnél is kap eleget a bicepsz.

De én is érzem a bicepszemet evezés közben.Ezért kérdeztem

2019. dec. 7. 13:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Az egy baromság
2019. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha evezésnél is "kap eleget a bicepsz" akkor nem jól csinálja. Pont az a cél, hogy minél jobba kizárjuk a segédizmokat a hátgyakorlatoknál. Sokan ezért eveznek madárfogással, próbáld ki.

Az, hogy egyáltalán nem kell edzeni rá, nem túl okos. Véleményem szerint nem kell rá akkora hangsúlyt fektetni, mint egy mell izomra, azaz nem kell rá 15-6 sorozat egy héten. De 6-8 sort érdemes beiktatni, aminek legalább a fele 15-20 ismétlés a teljes mozgástartományban hajtódik végre. Így hozzászoktatod, hogy úm. később kezdjen el durranni, nem fogja bekorlátozni a nagy súlyos hát és egyéb húzó gyakorlatoknál a bicepsz fáradása, savasodása a munkavégzést.

2019. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De nem vagyok testépítő,magasról teszek az ilyen dolgokra
2019. dec. 7. 13:54
 15/18 A kérdező kommentje:
Én minél több izmot akarok bevonni hogy minél nagyobbat tudjak emelni..
2019. dec. 7. 13:55
 16/18 anonim ***** válasza:

"De nem vagyok testépítő,magasról teszek az ilyen dolgokra"

Ekkora baromsagot is ritkan lat az ember. Ezzel a gondolkodassal sikeres eroemelo sem leszel soha. Nezd meg az osszes nagy eroemelo csinal kiegeszito gyakorlatokat, mivel nem egyenlo terhelest kapnak az izmok a gyakorlatoknal, igy a segedizmokat fel kell edzeni a nagy izmokhoz, kulonben szart sem fog erni hogy tobb izmot vonsz be, mert a segedizmok gyengek lesznek es pl egy felhuzasnal megtartani sem tudod a rudat, nem hogy felhuzni. Kirill is bicepszezik, kozben meg annyit nyom fekve, amennyit guggolni sem fogsz, raadasul testepiteshez sincs semmi koze.

Aki a testepitest es az eroemelest ket teljesen kulonbozo sportkent kezeli, az egyikben sem lesz eredmenyes.

2019. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne edz rá. Huzodzkodj. Ott a hat es bicepsz is kap. Aki itt Szulit szidja gondolom sehogy nem nez ki.
2019. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Chris Smith erőemelő (a statisztikáit lásd [link] szerint: "Ha nem tudsz megcsinálni tíz szabályos húzódzkodást, nem kéne karra edzened."
2019. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!