Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyugis, de nem elhagyatott...

Nyugis, de nem elhagyatott konditerem Budapesten?

Figyelt kérdés

Üdv mindekinek!


Azoktól kérdeznék, akik sok helyen jártak már (ergo van összehasonlítási alapjuk), vagy csak szimplán pont kifogtak egy ilyet.


Olyan konditerem érdekelne Budapesten, ami minőségi, nyugis, viszont nem elhagyatott.

Ahol nincsenek kopaszkigyúrt (így egyben) állatok akik ordítva emelnek 8 tonnát, de nem is fogyiklub.

Valami olyan helyet, ahová mondjuk irodisták mennek le meló előtt megmozgatni magukat, vagy meló után kicsit kifárasztani magukat.

A férfiak közben beszélgetnek a nőkről, a nők beszélgetnek a férfiakról.


Tehát az emberek edzési "habitusa" (ha ez a jó szó rá), illetve a terem stílusa olyan, hogy nem "gyúrni" járnak oda az emberek, csak karban tartani.


Kettőt találtam:


1. R70 fitness

Az R70-es irodaház aljában van, de amikor voltam bent, eléggé inkább a gyúrósoknak szólt a dolog.


2. Life1 Corvin

Ez valamivel már jobban tetszett, gondolkozom rajta, de azért gondoltam megkérdezek másokat, hátha tudnak jobbat.


Főképpen az I., V., VI., VII., VIII., IX., X., XI. kerület lenne ami érdekel.

A lényeg, hogy a Blaha Lujza tértől vagy Kálvin tértől nézve nem a világvége.

IX. kerben lakom, VIII.-ban dolgozom, a Blaha vagy a Kálvin a két nagy csomópont amin átszállok, illetve gyakran a Deák felé kell mennem.


A VII. és VIII. kerületből a Népszínház utca, Aurora u., Aradi u., Kertész u., stb. C-kategóriás nem érdekelne. Inkább a modernebb, nem lepukkant környezet.


Előre is köszönöm!!!



2019. dec. 10. 04:08
 1/6 subrette ***** válasza:
Mass Fitness a Kosztolányi Dezső tér közelében. Főleg a környékbeli irodákban dokgozók és a közelben levő egyetemek, főiskolák diákjai járnak ide. A kopaszkigyúrt állatfajta nem jellemző itt, mert nem találja meg sem közönségét, sem cimboráit.
2019. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"VII. és VIII. kerületből a Népszínház utca, Aurora u., Aradi u., Kertész u., stb. C-kategóriás nem érdekelne. Inkább a modernebb, nem lepukkant környezet."



Anyukád az a C kategóriás.

2019. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2:


Nem.

Édesanyám felmenői bajor területekre vezethetők vissza és fehérek.

Édesapám felmenői pedig egészen a XI. századig visszakövethetően fehér magyarok.


Az pedig tetszik nem tetszik, az említett területek Budapesten C-kategóriás területek.

Amennyiben nem akarod beismerni, hogy az ezen területeken történő bűncselekmények elkövetőinek több, mint 75%-a C-kategóriás, az a te szegénységi bizonyítványod, ergo hülyeséged.

2019. dec. 11. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
11. Század? Te sehonnani! Én az Etelközig vissza tudom vezetni a családfámat! Én tisztább vérű vagyok!
2019. dec. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Life1 Corvint nagyon ajánlom. Van ugye benne medence is, tehát a bérlet áráért tudsz kondizni, kardiozni és úszni is, ez szerintem elég ritka. A közönség kimondottan normális, fehérgalléros réteg, akik ahogy mondod, meló után lejönnek kicsit edzeni. Öltözőben sokan a munkáról beszélgetnek, nem arról, hogy hány kilót szedtek fel hány hónap alatt. Kopaszkigyúrtakat elvétve látni csak. Sok a külföldi is, szerintem a vendégek kb fele. Én 6 éve ide járok (illetve más life1-ekbe és gilda maxokba is át szoktam járni a bérletemmel). Fedett teremgarázsa is van, ami szintén jó pont a belvárosban.
2019. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11. század, na persze...
2021. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!