Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Új edzőterembe fogok járni....

Új edzőterembe fogok járni. Szerintetek nagyon gáz ha kérek (természetesen térítés ellenében) egy terembemutatást?

Figyelt kérdés
Olyan gépek lesznek ott amit én még soha nem használtam és szeretném tudni a helyes beállításukat.2,5 éve járok edzeni. 2 évig edzővel, de mindig ugyanabba a terembe jártam. Személyi edzést nem szeretnék csak 1-2 alkalmat, hogy megmutassa valaki a gépek használatát. Szoktak ilyet vállalni?

2019. dec. 26. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarok g*ci lenni, de annyi önállóság nincs benned hogy 2.5 év edzés után magadtól rájöjj mit hogyan kell? Egyrészt ezek nem annyira bonyolult szerkezetek, másrészt meg általában vannak kis táblácskák amik bemutatják a helyes használatot.

Amúgy ha nagyon nem akarod egyedül csinálni, biztos nem fognak vonakodni egy ilyen kérésre sem...

2019. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahova eddig jártam ott kb. 10 gép van. Az újban minimum 30.....
2019. dec. 26. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

mondom, ha nagyon nem szeretnéd egyedül, biztos nem fognak elküldeni, hogy nem segítenek

de tényleg nem nagy cucc, főleg az internet és youtube világában

2019. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És azért is szeretnék segítséget kérni, mert Aspergeres vagyok és az új helyétől szorongok egy kicsit. Utána már nem csak az elején van bennem félelem. Semmi más tüneteilm nincs, mert szerencsére fantasztikus orvosom van.
2019. dec. 26. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan kerhetsz segitseget, biztos lesz ott dolgozo/regi motoros aki nem lesz paraszt es keszsegesen segiteni fog!
2019. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan kérj segítséget. Ebben nincs semmi fura. De ha kérsz 1-2 alkalom személyi edzést, akkor ott mindent elmond majd az edző. Meg ha egy-egy gépet nem ismersz, akkor megkérdezed azt, aki használja. Szoktak segíteni.
2019. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

A gépeknek nagyon limitáltan hasznosak.


Többnyire tapasztalt testépítőknek, akik egy sérülést edzenek körbe és tudják pontosan milyen rövidített mozdulatokkal vagy speciális szögből végzett gyakorlattal edzhetik magukat.


Meg azoknak a szintén testépítőknek akik pro szinten vannak és tudják mely testrészüket milyen mértékben kell felhozni és jobban tudják izolálni azokat.


Kezdőnek, ami még vagy vagy középhaldónak és még haladónak sem kellenek igazán a gépek. Mégis az a tendencia, hogy mindenki gépeken kezdi, majd mire eljutnak odáig hogy értenek valamit az edzéshez tovább lépnek a rudak és szabad súlyok világába.


Szóval az alap feltételezés, hogy tudnod kell hogyan kell használni minden gépet hülyeség.


Ezeket meg nem én találom ki, hanem elismétlen nálam sokkal okosabb emberek gondolatait. Ezt azt hiszem pont Dr. Mike Israetel-től hallottam, de ki tudja.


Amúgy meg semmi sem ciki. Az a ciki ha azzal foglalkozol, hogy mások mit gondolnak valamiről, ami neked praktikus és téged előre léptet. Szóval a kérdés felrakása a gyakorira nagyon ciki a témában, de személyiedzőt felbérelni, hogy mondjon pár dolgot a gépekről és mutassa meg hogyan lehet helyesen használni az nem. Az okos, mert belátod saját limitációidat és olyantól kérsz segítségt, aki ért hozzá.

2019. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2019. dec. 26. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A személyi edző azért van, hogy neked segítsen. Nem ciki fizetni nála 1-2 alkalmat, hisz az a munkája, hogy megmutassa a gépek helyes használatàt is többek között.
2019. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!