Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lesz változàs? Tudok majd...

Énszemélyesen kérdése:

Lesz változàs? Tudok majd “hízni”?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy heti 1 aerobik, 1 edzőterem, és minden nap 30 perc edzéstől lehet változás? Nagyon vékony alkat vagyok és szeretnék formasodni, arrol nem is beszelve hogy laposnak tartom magam. Persze mellette normális étkezés.. láttam egy lányt aki hasonló alkattal rendelkezett és 2 évre rá olyan gyonyoru combjai es feneke lett... tudnátok segíteni hogy ezt hogy? Nem szeretnék minden összeenni és hájas lenni, inkább izmot vennék magamra! Koszi a valszokat!

#Hízás-edzés
2020. jan. 7. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a program nagyon eklektikusnak tűnik... ha kifejezetten izmosodnál, érdemes több súlyzós napot és pihenőnapokat is beiktatni, mert az izmok regenerálódás közben nőnek.
2020. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az izmoktól lehet szép combod és feneked, de melled nem lesz, mert a mell az nem izomból áll, annak egy kis zsír kell (nem háj). Szóval az étrendedre is kellene figyelni, egy kis hízókúra sem árt.
2020. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben akkor kevesebbet fogok edzeni es akkor sulyzos napokat is bevsizek☺️ Meg persze megprobalok sokat enni, monduk alapbol sokat eszek de nem mintha latszana:)
2020. jan. 7. 16:25
 4/4 anonim válasza:
amit leirtál az pont zsírégetés
2020. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!