Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » És ha gyakorlatokat végzek,...

És ha gyakorlatokat végzek, sportolok akkor tudok hízni? Mert az evés nem segít. Nyárra kéne, hogy látszódjon valami változás.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 49,5 kg. Lehet hogy ez nem tűnik olyan vékonynak, de a magasságom miatt vagyok ennyi. (170cm) Mert igazából nagyon vékony vagyok:s Anyukám is ilyen vékony volt kiskorában, szóval ez genetika. Hízni szeretnék meg azt, hogy a combom vastagabb legyen.
2014. márc. 15. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel? Zsír, szénhidrát mennyi?
2014. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az izmod magától nem fog nőni, szerinted aki izmos az az evéstől lett önmagában izmos? Persze kell a tápanyag, jó elgondolás, de stimulálni kell edzéssel az izmot, különben esze ágában sem lesz felvenni a tápanyagot. Olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet, az majd elindít ezen a hobbin. Ja, és állj ki a 3 hónap alatt jó testre vágyók sorából, ez nem egy ilyen sport, ez a türelemről, és több hónap, évek munkájáról szól. Ha ez nem tetszik, akkor el se kezdd.
2014. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez (volt) a helyzet velem is,örökölt,gyors anyagcsere. Szilárd kajából kb lehetetlen bevinni a megfelelőmennyiségű ételt szóval nem ártana tömegnövelő, fehérje sem.Na meg persze az edzés.
2014. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb. lehetetlen.


Itt váltak bjuzivá a testépítők is. Tömegnöveléshez kitartás és akarat kell..

2014. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen kitartás csak mikor kitartóan nyomod le a kaját a torkodon és heti 3-4x visszajön akkor sok sikert a kitartáshoz. Sőt ez a jobb eset, mert volt, hogy evés közbe futottam ki a wc-re. Akinek nagyon gyors az anyagcseréje és alapból nem bír annyit enni az lehet kitartó, szilárd kajával akkor se fog menni a dolog. Vagy te kitartóan nyomtad volna tovább a kaját amég el nem jutsz arra a szintre,hogy már az életkedved megy el az egésztől?


Ha hánysz akkor utána még annyira se lesz étvágyad, a hangulatod is rossz lesz,de sok kitartást ehhez.

2014. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem arra találták ki a tömegnövelő táplálkozást, hogy egészséges legyen..


Felőlem, lehet akárhogy is csinálni. Édességet enni étkezések helyett/mellett, hiszen a tömegnövelő is csak fehérjés édesség.. de egyszerűen érződik rajta, hogy ez így nagyon ergya dolog.

2014. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!