Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor kezdjek edzeni hasra?

Mikor kezdjek edzeni hasra?

Figyelt kérdés
20/f 175cm 67kg 12 evig fociztam 1 eve hagytam abba .3 hete kezdtem jarni kondiba (mar elotte is voltam nem vagyok full kezdo).1 ev alatt feljott 6kg szinte mind a hasamra nem lettem kover hanem lett egy kis pocakom de a karom labam egyszeruen ugye vekony es most tomegelek de zavar a hasam szoval ilyenkor hulyeseg hasra is edzeni vagy varjam meg ameddig meg lesz a megfelelo sulyom es majd dietakor edzek arra is?

2020. jan. 22. 22:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Hasra edzeni csak a zsír alatt lévő izmodat növeli, a zsírt nem fogja levinni onnét. Kardiózz, az majd segít. De az is időigényes.
2020. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm nem kötekedésből, vagy rosszmájúságból írom, de ha első éved alatt 6kg jött fel, az is szinte mind a hasadra, akkor attól függetlenül, hogy nem vagy kezdő, a helyedben mégis csak elolvasnám (újra?) a powerbuilder ebook ot, illetve a sárga kapszulát. Vannak benne elavult információk, de egy remek alapot fognak adni, és hirtelen minden világossabbá válik majd.
2020. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs helyi zsírégetés. Edzhetsz te bármennyit hasra, combra vagy akárhova.. attól az nem lesz sem kisebb sem szálkásabb.

Szerintem edzés hasra akkor és úgy hogy jól esik. Nem ezen fog múlni. Kezdőként lehet egyszerre izmosodni és fogyni (zsírból). Ehhez nem kell egyéb ,mint megfelelő étrend.

2020. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2# szarul irtam mar mint akkor jott fel annyi suly amikor 1 evig nem sportoltam. Nem 1 ev kondi alatt
2020. jan. 22. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tömegelsz, akkor izmot építesz, plusz valamennyi zsír is felszalad. Ha az a cél, hogy mindenhol egyenletesen izmos legyél, akkor baromság kihagyni a hasazást. Nem is teljesen értem, miért merült fel benned, de mindegy is.

Szálkásítás alatt pedig majd eltünteted a zsírt.

2020. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
175/67kg, úgy h feljött 6 kg zsír, anélkül 175/61kg, de, full kezdő vagy.
2020. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!