Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Könnyebb lesz később a kellő...

Könnyebb lesz később a kellő kalória bevitele?

Figyelt kérdés

sziasztok, már egy fél éve edzek, de nem volt túl sok eredménye mivel kevésbé vettem komolyan , most viszont elkezdtem számolni a kalóriákat amiket eszek, és végre látom, hogy mennyire keveset is eszek néha( pedig sokáig úgy voltam, hogy tele eszem magam és az bőven oké... hát nagyon nem xd )

ektomorf testalkatom van, és eléggé sovány is vagyok, de most tényleg teljes erőbeadással végig csinálom ezt, de jó lenne tudni, hogy egy idő múlva könnyebb lesz-e megenni a megadott tápérték mennyiségeket, mert jelenleg az utóbbi 1 héten amikor már csináltam minden egyes nap szenvedés volt.

(Félre ne értsetek ha nem akkor is csinálni fogom, mert sz@r a sovány élet)

előre is köszi a válaszokat! 19/f



2020. febr. 4. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Tágul a gyomor, könnyebb lesz, ha finomat eszel. Meg ne legyen egyoldalú, mert abból nagyon hamar sírás lesz.
2020. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Nagyon keveset ettem, kalória számolásnál kiderült, hogy tényleg. Amikor már azt az adagot ettem, amit kellett, akkor minden nap végére már hányingerem volt/fájt egy kicsit a hasam. Ez persze nem jó, de 1 hónap alatt kb hozzászoktam. Ma már egyáltalán nincs ilyen probléma, többet is simán tudnék enni.


Én kicsit könnyítettem azzal, hogy több zsírt ettem, így azért könnyebb volt.

2020. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!