Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nők, nektek mennyi idő után...

Nők, nektek mennyi idő után látszott a konditermi sulyzós edzés?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék nektek mennyi idő után látszott, hogy formásodtok/izmosodtok?

Mennyit edzettetek és miket ettetek? Súly felesleg mennyi volt?

Egyáltalán mennyi idő szükséges a változáshoz?



Nagyon kezdő vagyok, kiváncsi lennék mindenre?(olvasok utána is de személyes tapasztalatokat is szeretnék)



2020. febr. 6. 08:18
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
100%

Szia, én 1 éve edzek teremben és hát nem nézek nagyon izmosnak , de nem vagyok löttyedt sem😅. Általában nem gondolják, hogy terembe járok, hanem csak hogy alapból vékony vagyok. De igazából nekem így jó.


Egyébként figyu szard le h mások mit mondanak a magasságodra. Legyél büszke hogy magas vagy. Fogadok hogy mindenki aki a magasságodon viccelődik csak irigy mert ő nem nőtt meg. Mert akárki akármit is mond a magas lányok az ideálok( gondolj csak a modellekre). Szóval hagyd figyelmen kívül az ilyen idiótákat mint a csatalovas és igenis szeresd hogy magas vagy, mert az tényleg gyönyörű és biztosan te is az vagy.

2020. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon aranyos vagy tényleg, ez jól esett, köszönöm!!!!
2020. jún. 15. 06:31
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Üdv 176 magas, 63kg-s derékig érő hajú, 18éves lány vagyok, 13éve edzem (többféle sportot megjártam már) :)

Csataló? Ki mondja? Remélem egy olyan aki megfelel s3ggdug4sznak :D Nem tudom hogy fiú-e vagy lány az illető, de igazából mindegy is, nagy f*szt ő is csak a szájába kap, máshova nem fér XD

2020. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne csataló?

Magas ,de ettöl függetlenül az edzéssel tud egy jó formát kihozni.Nem lesz nagydarab attól.

Jó ,egy kicsit lehet szélesedik,de így a magasság is kompenzálható.

2020. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Á, van aki megadna mindent a magasságodért..

158 centi vagyok

Szexi hosszú lábak ahh az álmaimban vannak csak :))

2020. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Jaj én meg veled cserélnék :(


Az én genetikám nem jó, kis mellem van derekam sincs 66 cm, csípő széles 92 cm, lábaim hosszúak,nagyon nem szeretem..


Próbálok alakítani de van amin nem lehet:(

2020. jún. 19. 21:03
 27/31 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi baj nincs! Nekem 69/96.

Az arány nálad ugyanaz (0.72). 0.7-0.8 közé esik a jó tartomány ;)

A-B kosaras mellem van, nem túl nagy, de a sporthoz tökéletes, én így szeretem. Akinek nem tetszik, így járt :D

#23-as vagyok.

2020. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ez itt valami vígasztaló ,vállveregetős beszélgetés?

Mi a gond?

2020. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A magasság :D
2020. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Jaj ez nem az, csak valaki korábban kritizálta a magasságon és e miatt voltak írva ezek.

Nem kell senki se vigasztaljon, az én alakom se álom alak, csak próbálom formálni egyelőre kevés sikerrel :)

2020. jún. 19. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!