Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nők, nektek mennyi idő után...

Nők, nektek mennyi idő után látszott a konditermi sulyzós edzés?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék nektek mennyi idő után látszott, hogy formásodtok/izmosodtok?

Mennyit edzettetek és miket ettetek? Súly felesleg mennyi volt?

Egyáltalán mennyi idő szükséges a változáshoz?



Nagyon kezdő vagyok, kiváncsi lennék mindenre?(olvasok utána is de személyes tapasztalatokat is szeretnék)



2020. febr. 6. 08:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem figyeltem ki, mikor kezdtem el "formásodni".

Kb 2 évig tömegeltem.

Kezdetben teljes testes edzés heti 2-3x alapgyakokkal, aztán heti 3 PPL, később áttértem a 4 edzésre, erre összeállítottam egy PHUL tervet, azt csináltam majd' 1 évig.

Mindent ettem, de igyekeztem inkább a jobb forrásokból táplálkozni.

Súlyfelesleg nem volt, most van némi zsírfelesleg.

Változást nem tudom, van akinél egész gyorsan látszik valami.

2020. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%

Ha nagyon vékony vagy akkor 2-3 hónap után magadon már látni fogod. Mások úgy 8-10 hónap után már látják ha nem takarja ruha. Ahhoz hogy ruhában is látszódjon viszont nem árt 2 év.

Ha túlsúllyal kezded, akkor pedig egy egyszerűsített képlet alapján: Magasság-100. Ennyi kiló kéne hogy legyél kb hogy ne legyél zsírmalac (kezdőként izom nélkül) és magasság-110 hogy már tényleg vékony legyél (még mindig kifejezett izomzat nélkül). Heti egy kilót lehet leadni normális és tartható ütemezéssel, szóval így ki lehet számolni, hogy mikor éred el az értékeket. Ha súlyzókkal edzel mellette akkor elég lesz a -100-as érték, ha nem (csak kardió vagy még az sem) akkor a -110et lődd be.

2020. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Több mint egy honapja kezdtem nem is várok rögtön csodát, csak kiváncsi vagyok mások tapasztalataira.

Egyébként 176 cm vagyok és 62 kg.

2020. febr. 6. 14:53
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Genetikától is függ. Nekem pl a lábam gyorsabban izmosodott mint a többi részem, pedig nehezebben, pedig igyekeztem egyformán edzeni.

Súlyfeleslegem nem volt, csak formásodni akartam. A combom, vádlim már fél év után izmos lett, többi részemen még pár hónap kellett, de még mindig nem az igazi.

Heti 2x jártam terembe, meg 2x otthon tornáztam v bicajoztam kint. Étrendemen nem változtattam, mivel nem volt feleslegem és nem vagyok hízékony, de a folydék és gyümölcs bevitelt növeltem a többi kaja kárára.

20L

2020. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Genetika...ez annyira nem. Max az, hogy vállas vagy, vagy nem, csípő széles vagy nem, segg nagy vagy inkább kisebb formásodó.

Általában 2-3 hónap után látsz változást, függetlenül mindentől. Heti 3-4 alkalommal (maximum 2 óra) és diéta függvényében csak.

Fél év a jelentős változás kb.

A barátnőm aki vékony testalkatú (aki sosem fog meghízni kb, ropi kar, tipik testalkat, a másik tipik a vállas, széles szülőcsatorna nagyseggű) kb 3 hónap után teljesen átalakult. Én az idő alatt nem is láttam, szóval észrevettem, hogy full izom lett a bulkesz. De a fejlődés ciklikus hullámvölgy, kb fél év gyorsan, utána sokáig stagnál, aztán megint látszig, megint stagnál stb. Ha még érdekel más is látogass el ide, és a további általam belinkelt kérdésekhez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


vagy írhatsz privátban is. :)


23/F

2020. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én szénhidrátcsökkentett diétán vagyok, másfél hónap heti 3x HIIT súlyzós edzés után lement 4 kiló. A testzsírom 1.5%-al csökkent, izom meg 1%-al nőtt. Van rajtam még kb 10 kiló felesleg. A hasamon a felső 2 kocka már most elkezdett látszani, centikben mindenhol 2-3 centi lement, már mások is észreveszik a változást. Nekem mindig a hasam szokott előbb izmosodni, sok gyakorlatot abból csinálok. Egyébként meg a combomról szeretnék jó sokat fogyni meg persze formásodni. Elvileg onnan nehezebben megy le a zsír, ugyhogy nyárra kalkulálok vele.
2020. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
3%
Mivel nagy csataló vagy, rajtad nehezebben fog látszani mint egy 150 centis csajon. De előbb utóbb biztosan lesz eredménye
2020. febr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Te meg jó nagy paraszt vagy!!!!
2020. febr. 27. 07:24
 9/31 anonim ***** válasza:
6%
Tudom, és túl őszinte mindig😂
2020. febr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Az őszinteség csak jó, de nem kell az embert bántani, megszólni, olyan dolgokért amiért nem tehet.
2020. febr. 27. 07:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!