Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesen kezdő húzódzkodás,...

Teljesen kezdő húzódzkodás, hogyan?

Figyelt kérdés

Néztem videokat hogy hogyan kellene elkezdeni húzódzkodni, meg is próbáltam, de egy edzéstól is, a puszta lógás is nagyon fáj. Vettem hozzá gumikötelet, még úgysem megy.

Kérdésem az, hogy mivel lehetne egy alapozást csinálni hogy erősebb legyen a karom. Eddig pici kézisúlyzóztam 2*2,5kg.

Középkorú nő vagyok, teljesen edzetlen.


2020. febr. 10. 02:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresheted a neten a fegyencedzés ebookot, abban leírnak könnyített változatokat. Vagy elmész konditeembe és csinálsz lehúzásokat.
2020. febr. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2020. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt is írom, kezdd negatívokkal. Mássz fel, szép lassan engedd le magad, megint mássz fel... Az első pár edzés után elkezd megerősödni az izomzatod és már felfelé is fog menni.
2020. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fenti leírtakhoz hozzá tenném azt hogy erősíts géppel is.

Végezz lehúzásokat.Evezéseket.

2020. febr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a lógás is nehéz akkor a negatívok sem fognak nagyon menni.


A fegyencedzés könyvben lévő vízszintes húzódzkodást ajánlom, azt is könnyítve. A rúd, gyűrű legyen a köldököd-mellkasod között és úgy húzd. A lábad lent van, nem kell a teljes testsúlyod tartanod. A döntöttség változtatásától függően lehet könnyíteni vagy nehezíteni.

2020. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
# 5 vagy más néven invertált evezés
2020. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én húzódzkodó gépet használtam rásegítéssel pár hétig, és nekem ez bevált, azóta megy :)
2020. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Teljesen edzetlenként" húzódzkodni kábé olyan, mint ha egy elsőéves orvostanhallgató akarna operálni. Először erősödj meg súlyzós és saját testsúlyos gyakorlatokkal (fekvőtámasz, tolódzkodás, plank stb.) Persze az sem elhanyagolható, hogy (jelenleg) hány kiló vagy... egy 80-90-100 kilós izomtalan, edzetlen testet soha az életben nem fogsz tudni felhúzni, pláne nőként. Hajrá! =)
2020. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!