Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan akinek sikerült...

Maestro69 kérdése:

Van itt olyan akinek sikerült 0rol megtanulni a szabályos huzodzkodast? Mert nekem nem megy .1 hónapja gyakorlom és nem megy csak max 1szer. Mit javasoltok? Heti hányszor eddzek rá és milyen edzéstervvel? Kb mennyi idő elsajátítani?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 0ról kezdtem, edzettem a hátam heti 1x evezés+felhúzás és egy idő múlva már lazán ment 8 szabályosan.
2016. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy sem ment, ezért soha nem is csináltam. Aztán egyszer kb 2 év után kipróbáltam és ment 15-18. Azóta sem nagyon csinálom csak ritkán plusz súllyal.
2016. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Evezz.Ezt el tudod kezdeni kis súllyal és ha beleerősödsz,megy majd a huzódzkodás
2016. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy ebben csinálja a húzódzkodást én úgy kezdtem 3 éve, most rendes húzódzkodásból olyan 40 a max...

Persze megy konditermi edzés is

2016. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ja a link kimaradt :)

2016. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem, hogy a negatív szakaszt csináltam csak, tehát felugrottam és amilyen lassan tudtam, leengedtem magam, kb 3-4 hét után már ment 5 szabályos húzódzkodás.
2016. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az se rossz, de akár gumi szallaggal is lehet könnyíteni, vagy haverom övre erősített kötéllel csigákkal és ellensúllyal könnyítette magát és gyakorolta az 1 kezest elősször a fél testsúlyával aztán mindig vett le a súlyból... mára saját magán lóg +10 :)
2016. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!