Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az idei évben sokkal többen...

Az idei évben sokkal többen sportolnak mint eddig vagy csak még év eleje van?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik, mindenki sportol egészségesen eszik stb.

Környezetem, neten mindenhol ezt látom.



2020. febr. 11. 10:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Forrás?
2020. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

20:

Ha a CIA sorrendjét nézed, azt lefelejtetted, hogy Európában a UK után meg mi következünk. A negyvenakárhányadik helyünk meg abból fakad, hogy az elején ott egy rakás kis szigetország, ahol a bennszülött lakossag korábban nem szokott hozzá a bőséges és tápanyag dús táplálkozashoz, az arab országoknak pedig helyből egészen mások a táplálkozási szokásaik. A hozzánk hasonló kultúrájú országok között az élen állunk ezen lista szerint is, de amúgy vannak más listák, más módszertannal, ahol előrébb állunk.

2020. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mutasd azt a listát!
2020. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy ezek a felmérések jellemzően BMI alapján készülnek, ami ugye testépítőknél torzíthat kicsit, ha izomtömegük miatt elhízottnak tekinti őket a statisztika, holott a zsírszázalékuk rendben van. A másik irányba viszont van egy durvább torzító tényező, ugyanis a kor előhaladtával feljebb tolják az elfogadható BMI tartományt, ami viszont egészségügyi szempontból nem indokolt, hiszen pontosan ugyanannyira káros 50 évesen az adott szintű elhízottság, mint 30 évesen, csak 50 évesen könnyebb elhízni.
2020. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg nem értem. Ha el is lennének hízva at emberek ahhoz neked mégis mi a fene közöd lenne amúgy? Megmondom. Semmi.
2020. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!