Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon komolyan vesszük a...

Nagyon komolyan vesszük a súlyzós edzéseket. (lentebb leirom) De alkohol?

Figyelt kérdés

Szoval.

Edzünk már egy ideje (én 10kilóval vagytok több mint akkor) nekem ez is volt a cél

Szépen izomcsoportonkent,nagysúlyokkal (amivel meg szabalyosan megy)

Heti 5x masfelorat. Kb

Ezt azert irtam le hogy lássatok a komolysagot es ehhez tudjatok viszonyitani

Igen kaja meg feherje ch bevitel megvan minden

A kerdesem viszont az hogy

Az normalis dolog hogy valaki leedz kokemenyen egy hetet majd hetvegen elmegy bulizni es csatt reszegre issza magat?

Es ez kb minden heten

Ha nem is csatt minden hét de van alkohol bevitel.

(Nem feherbor es ilyenek) a rövdi italok nem kis mennyisegbe,keverve.

Szoval hogy,ez mennyire hat az izmaira? Mert amugy fejlődget csak én megis furcsalom


2020. febr. 29. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen kis csicskákat mint a kérdező, azt hiszi mekkora eredmény 10 kilót magára pakolni😂 Tudod mi az eredmény kisfiam? Ha majd 30 év múlva is feltudsz mutatni egy értelmes formát.
2020. febr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha meg az eredmény érdekel, az van egy pár, nemzetközi meg hazai verseny, mind dobogós helyen, 😉
2020. febr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ebben az izzó hangulatban szolnék pár szót.


Érdekes filozófálgatásokat olvashattunk a sportról,hobbiról,teljesítményről..ivásról.

Én csak saját véleményemet fejteném ki,nem ellentmondva senkinek.


Nem tartom normálisnak az efféle edzzünk keményen,de csapjukszétmagunkat a buliban mindenhétenegyszer felfogást.


Még akkor se,ha itt elkezdünk okoskodni,hogy a gyümölcspálesz az valahol fruktóz ugye,szénhidrát,és majd ebből az étrendet is kihozzuk,meg ilyenek.


Habár élek a gyanúval,hogy ez valamiféle ausztrál Zizz -es lifestile akar lenni magyar viszonyok között.


Értem,hogy olyan fa..a mindent egyszerre alaposan,rendessen csinálni.Az edzést is,és azt is,hogy sakálrészegre kell innia minden hétvégén magát,hogy nehogy lemaraggyon ugye bármiről is,de ez hosszútávon nem működik.

Valamikor majd az egyik mellett kellene dönteni,és remélem az edzés lesz,és nem az ital.

Persze idő kell,hogy az ember rájőjjön,hogy mekkora egy f.. is volt annakidején,és kv-ra semmi értelme nem volt,de általában ez be szokott jönni.Nekem is bejött.


Nyomjátok az edzést,meg a pun..t!

2020. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Biztosan az az eredmeny es minden fele okossag ha csak ugy csicsgazgatsz embereket

Nem elnek a felfogasoddal amugy de kinek mi

Gratulalok az eredmenyedhez

Vidd tovabb hatha akkora sport ember leszel hogy soksok feladatod lesz es nem itt vitatkozol egy 20evessel aki egy artatlan kerdesr tett fel.Majd mivel nemtudtal normalisan valaszolni leirtam hogy mizu de,Jolvan jolvan akik ilyen szinte sullyednek azokkal nincs is mit beszelgetni😂

2020. márc. 1. 00:14
 15/15 A kérdező kommentje:
Ne aggodj.30ev mulva boven lesz forma😋
2020. márc. 1. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!