Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni spárgázni ha szorgalmasan csinálom a megfelelő gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy nektek mennyi idő alatt sikerült (már akinek)

Nyilván testsúlytól és kortól is függ,17 éves vagyok,vékony szerintetek kb mennyi idő?



2020. márc. 1. 11:06
 1/7 anonim válasza:
Hát súlytól nem igazán függ. Viszont attól annál inkább hogy merev vagy hajlékonyabb vagy. Meg hogy hogy meddig megy le most neked. Nekem kb olyan egy év volt de ha te minden nap csinálod és hajlékony alkat vagy akkor szerintem olyan fél év. De nem tudom. Jársz esetleg valami tornára vagy táncra?
2020. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hajlékony vagyok,de nem járok semmilyen tornára.Egesz sokaig sikerul lemenni,viszont nem gondoltam hogy ilyen sok idő megtanulni😅 Azt hittem simán 3 hónap alatt sok gyakorlással😰
2020. márc. 1. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi lesz 3 hónap múlva?


Lehet neked sikerul. Sok egyeni tenyezo befolyasolja. Csinald nap mint nap amit kell, es irj majd, ha sikerult. :)

2020. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár nap és az évek között.

Nem mindegy hogy csak 1-2 centi kell vagy a 90 foknál nagyobb szöget nem is tudsz felvenni.

2020. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan fel ev, ha van mozgasod.
2020. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem fiú létemre 2. Hétre egész szépen ment alapból hajlékony vagyok és könnyen nyúlok

Tökéletes spárga viszont úgy kb 2. Hónapra sikerült

De az rég volt már nem tudok

2020. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fél éven belül
2020. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!