Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Három harmad?

Három harmad?

Figyelt kérdés
Borszéki Péter a Három harmadról naturál?

2020. márc. 3. 07:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Érdemes azért nem átesni a ló túloldalára,hogymár mindenki koxol,akinek van valami izom a testén.

Ha jol tudom nem is kimodottan testépít,de javítsatok ki,ha nem így van.

2020. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Azért azt a max 42-es kart 11-12% tzs-vel hadd lehessen már naturalba elérni 8 év edzéssel :D
2020. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

A képei, főleg a beállítottak elég megtévesztőek, de ha a videóit megnézed semmi olyat nem látni rajta, amiből az következne, hogy "biztos, hogy nem naturál".

(Azaz van bőven olyan ember a földön, aki ezt naturálon el tudja érni)


Szóval akár naturál is lehet.


Ha csak a képeket nézem, akkor nem naturál(lényegében elég nagy edzésmúlt után semmi fejlődés majd rövid idő alatt jóval nagyobb fejlődés, mint előtte sokáig ) ha a videókat is nézem akkor azt mondanám, hogy :


Nem koxal él, csak photoshoppal :D

2020. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szerintem képen se durva


[link]

2020. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Itt pláne :D


[link]


[link]

2020. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#4,5


Azért, ha a videóit megnézed, akkor nem gondolnád, hogy kép, meg a videó ugyanarról az emberről van. :D

2020. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha nincs bedurranva így se néz ki, mint a képen. Nem azt mondom, jó forma átlag kondisnak, de ez mindenki számára elérhető, de még +4-5kg is, a srác 73kg és 177cm
2020. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%

177 centi ? Azt hittem éppen súrolja a 170et.

Egyértelműen natural.Nagyon butának kellene lennie ahhoz hogy ilyen fizikumot koxal érjen el.


OFF

Láttam pár videóját de számomra eléggé visszataszító a viselkedése.Egy videóban 10+ percig elég idegesen felemelt hanggal beszél mintha ideggörcsöt kapott volna.

De nem akartam általánosítani így belenéztem még pár videójába.Ugyanezt tapasztaltam...csak kevésbé ideges stílusban.

A srác kvázi mindenkit ráakar beszélni a tiszta tömegnövelésre.Aki mást csinál az az ő szemében nem testépítő...koxolásról is próbált szót ejteni szerinte a tesztoszteron propionate vizesít :)

Amikor linkeltek neki hiteles leírásokat hogy mi is a helyzet akkor is kételkedett.


Amúgy csinál személyes vlogokat stb norbis témában is megszólalt.


Bele lehet nézni a videóiba van 1-2 szórakoztatóbb de kb ennyi és kifújt.

Nehezen hiszem el hogy bárki is személyi edzésre járna hozzá kivéve ha full kezdő és "melyik fehérjéét" igyam kérdések is problémát okoznak.

2020. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

A kokszoláshoz nem ért, de ezen kívül milyen abszolút hülyeségeket mond? A dirty bulking meg szerinted egy jó út? Ő azt szidja.


Nem egy isten császár a srác, de jóval kevesebb hülyeség hagyja el a száját, mint a többi youtube kondisnak.

2020. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Dirty bulking szerintem is butaság de ha valaki csinálja akkor az ő dolga nem kell habzó szájjal ellene menni az interneten :D


De ő az általános tömegezés (tiszta de több chval) és az utána való szálkásítás ellen is beszél.

2020. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!