Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régóta le akarok fogyni és...

Régóta le akarok fogyni és próbáltam venni étrendeket online pl három harmad vagy tari ádámtól de mind a kettő csak egy sablon szöveget adott ?

Figyelt kérdés

Ami egyáltalán nem jó nekem mert ha be tartanán őket híznék, nem hogy fogynék :D a kérdésem hogy honnan tudnék egy tökéletes tényleg személyre szabott étrendet beszerezni? esetleg csináljak magamnak? kondizok 1 éve és most jött el nálam annak az ideje hogy étrend is kell mellé. Adtok pár tippett trükköt hogy esetleg én hogy csináljam, különböző alkalmazásokot amik segíthetnek ebben? válaszokat előre is köszönöm


16/F

?



2020. febr. 15. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

online sehol nem fogsz személyre szabottat kapni legalábbis ingyen biztos nem. keress meg egy dietetikus, az a biztos és normális.


neten ilyenek vannak:

12 heti - [link]

30 napos - [link]


de ez egyik sem személyre szabott

2020. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legbiztosabb, ha te állítod össze saját magad, hiszen te ismered a legjobban a tested és te tudod, hogyan reagál egyes dolgokra. Valaki 160 g ch-val simán bír fogyni, valaki csak 100 g ch alatt képes. Van, aki mozgás nélkül, étrend változtatásával leadja a kilokat, van akinek mozgással is alig megy.


Nézz utána jól a dolgoknak, tapasztald ki a tested, kérj tanácsokat és hagyatkozz magadra. Én voltam dietetikusnál, de nekem nem igazán segített sokban. Konkrétan semmit nem mondott, azt dumálta be, amit már alapból tudok, mást semmit. Ez után kezdtem komolyabb kutatásokba és egy barátom is segített. Pedig alapvetően a dietetikus sem mondott rosszat, csupán számomra nem volt működőképes a dolog

2020. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]


Beírod az adataid megadod, hogy heti fèl kilós fogyást szeretnèl kiad egy elindulópontot, hogyan kezd el mennyi kalória ès mik a makrók.


Ha emellè edzel garantáltan meglesz a heti 1 kikó fogyás. Kalóriabázison tudod vezetni az ètkezèst szerezz be egy konyhai mèrleget is.


Csináld 2 hètig látni fogod van e változás. Az esetek többsègèben ha jól csinálod lesz változás ha meg nem mèg mindig lehet varálni.


Nem kell előre ètrendet irni azt edd amit megkívánsz egèszsèges verzióban.

2020. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! szerintetek ez jó alapnak ha kicsit változtatgatok rajta? Esetleg ha tesitanárunkat megkérem ( mert ő gondolom ért ezekhez mert van rajta némi izom :D) , hogy üljünk le egyik órában és nézzük át akkor szerintem elég korrekt fogyáshoz illetve izomépítéshez ( szálkásításhoz) [link]
2020. febr. 16. 10:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez 2200kcalos ètrend tudni kène te hány kikó vagy mennyit mozogsz stb...
2020. febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Plusz elèg sok benne a banán èn azt kicserèlnèm almára inkább.
2020. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vagy fagyasztott málna áfonya esetleg vegyes keverèkre
2020. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Most amúgy jobban megnéztem elég egyhangú egy étrend.


Túl sok benne a gyümölcs kevés a zöldség.


A banán megfogja a székletet én ezért nem ajánlom csak néha néha.


És szerintem nem kell egy étkezésnél 120gramm zabot bevinni. Túl sok.


A zsemlét se ajánlom akkor már inkább egy szelet teljes kiörlésű kenyér.


Ezt az étrendet ki írta neked? Komolyan érdekelne.


Hamburger zsemle? Diéta alatt felejtsd el a hamburgert.


Összességében ez szerintem egy nem jó étrend.

2020. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Borszeki vagy milyen péter, youtuben Három harmad a neve. Igen, szerintem is elég egyhangú.
2020. febr. 16. 10:57
 10/17 A kérdező kommentje:
Írja hogy felcserélhetőek az ételek, hát ő is konkrétan megírt 1 napot a többi más sorrendben van ..
2020. febr. 16. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!