Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves fiú vagyok,185 cm és...

16 éves fiú vagyok,185 cm és 65 kg körül. Szeretnék erősebb és izmosabb lenni. Milyen edzéstervre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Itthon edzenék, van 2 db kézisúlyzóm, 6 kilósak.

Tudtok edzéstervet, vagy esetleg tippeket, stb, hogy legyek sokkal izmosabb és erősebb?



2020. ápr. 5. 13:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, szerintem nincs bennem 65 kg. Max 60
2020. ápr. 5. 13:57
 2/12 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de ehhez több súly kéne szerintem. És én itthon akarok edzeni, 2 6 kg-s kézi súlyzóval
2020. ápr. 5. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól nem leszel izmos. 😔
2020. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Erős meg pláne nem...
2020. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy kézzel max 6 kilót tudok felemelni, akkor hogy edzek nagyobb súllyal?
2020. ápr. 5. 14:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért az tegyük helyre, hogy 6 kilós súlyzóktól nem is leszel már nagyobb. Izomsejt akkor épül, ha - iszonyatos mennyiségű, hétről-hétre növekvő erőltetett kajálás mellett - fokozódik a terhelése, tehát igényt érez rá, hogy növekedjen, különben nem fog. Ez azt jelenti, hogy két-három hetente cseréled a súlyzódat 1 kilóval nehezebbre. 80-90 kilós férfiak 20-30 kilós izékkel bicepszeznek. És ha jól megdolgoztattad az izmaidat egyik nap, akkor utána egy-két nap pihenést tartasz, mert úgy érsz el jobb eredményt. Egy húzódzkodó meg legyen otthon megoldva, az alap. Addig el se fog indulni semmilyen fejlődés. Akinek van otthon húzódzkodója, az egy éven belül 10 centivel vállasabb. Minden más a te szorgalmadon múlik, nem az a lényeg, hogy konkrétan mi az az edzésterv, csak hogy végig legyen csinálva. Fogyókúrázóknak is az a tévhite, hogy mindenféle módszereken okoskodnak, miközben csak az számít, hogy azt az adott módszert 10 percig tornászkodta, és visszaült a fotelba, vagy pedig egész nap talpon volt, mint egy rakodómunkás.
2020. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha kinyújtott könyökkel emeled ki oldalra a súlyzóidat, akkor azért az már nem olyan könnyű.
2020. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Családi házban laktok? Akkor van kint meló. Lapátás, ásás, lehet talicskát tolni, fát hasogatni. Ezekkel sokkal jobb eredményt fogsz elérni mint a kis játék súlyzókkal.
2020. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

6 kg-t tudsz egy kézzel felemelni?

Lófing fizikumod van

Jó hogy nem találkoztál még velem...

2020. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!