Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha edzek és sportolok, néha...

Ha edzek és sportolok, néha ehetek parmezánt, krumplit vagy mondjuk ihatok actimelt? Szeretem őket, de ha csak hatraltatnak, akk lemondok róluk.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetnél?
2020. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket meg egy verseny dieta elso ketto harmadaba is be lehet illeszteni. Amator sportolokent abszolut nem szamit neha 1-1 Acimel vagy nem kilonyi etolajban/sertes zsirban sult burgonya.
2020. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

.. Nem tudom,hogy sokan miért nem tudják azt megérteni,hogy teljesen mindegy mit eszel...

Nem kell semmiről lemondani, én ma reggelire nesquik fehércsokis gabonapelyhet ettem fehérjével kevert tejjel..

Lényeg,ha fogyni szeretnél,hogy a fehérje kb 1.6g meglegyen ttkg(súvány súlyra nézve) nálam az 70kg nálam ez kb 110g fehérje napiszinten.


Napi étkezésemben van tojás, és hús ezekkel kb már le is tudom a fehérjém..

Próbálom csökkenteni a húsbevitelem mert én talán kicsit rosszul emésztem :/ így napi 100g csirkét eszek :DDDD ami másokhoz képest kb semmi, illetve max 4 gész tojás :D

Természetesen a növényi fehérjéket is számolom, hisz kombinálva teljesértékű fehérje. :)

Ma is fogok enni pizzát :D

2020. ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve azt kifelejtettem,hogy ami számomra fontos és jó,hogy szálkásítás alatt erösödöm :))
2020. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!